Nokia N-Gage ONE

Nokia N-Gage ONE

Nokia Games Publishing tarafından yayımlanan yeni N-Gage oyunu ONE, oyuncularını eşsiz bir ortamda rakipleri ile karşılaşacakları zorlu bir mücadeleye davet ediyor. 3D animasyon ve özelleştirilebilir karakterler ile yüksek kaliteli grafikler sunan ONE, farklı dövüş teknikleri ve stillerini son derece gerçekçi bir şekilde karakterlere uyarlıyor. Bluetooth desteğiyle oyuncuların birbirleri ile yarışıp N-Gage Arena’da puanlarını paylaşarak karşılaştırabileceği bu oyunda Nokia N-Gage başa baş çok oyunculu ve heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Nokia N-Gage OneTommy Carruthers dinamizm kazandırdı
Savaş sanatlarında 30 yıldan fazla deneyimi olan Tommy Carruthers ONE karakterlerine benzersiz bir dinamizm kazandırdı. Carruthers, karakterlerine hayat verdiği eşsiz oyun ONE’ı şu sözlerle anlattı: “Hem bir savaş sanatçısı hem de şekil ve form çalışan bir sanatçı olarak ONE benim için eğitici bir deneyim oldu. ONE, birbiri ile bir bütün olarak çalışan ve birbirini tamamlayan güçlerin bir kombinasyonu.” ONE oyuncuları New York’un karanlık sokaklarından Karayipler’in egzotik plajlarına kadar dünyanın çeşitli yerlerinde sınanıyor. Yüksek kaliteli 3D grafikler sayesinde oyuncular, savaşçıların kıyafetlerinin hareketlerini dahi görebiliyor. Yedi farklı yerde toplam 30 savaşçı ile karşılaşan oyuncular, online dünya sıralama sistemi ile en iyinin kim olduğunu görebiliyor.

Mobilize Bilgi
N-Gage hakkında:Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia’nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena’ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor.Eklenme tarihi: 21.11.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: