LCD TV, bilgisayar ve cep telefonu kazanın

LCD TV, bilgisayar ve cep telefonu kazanın

Avea, yeni otomatik ödeme talimatı veren abonelerine Samsung marka LCD televizyon, HP 550 dizüstü bilgisayar, Samsung J700 cep telefonu ve her yöne ücretsiz konuşma süresi hediye ediyor. Otomatik ödeme talimatını 20 Ocak 2009 tarihine kadar vererek yapılacak çekilişe katılabilirsiniz.

Samsung SGH-J700Neler kazanacaksınız?
20 Ocak 2009'a kadar anlaşmalı bankalar veya Avea bayileri aracılığıyla yeni otomatik ödeme talimatı veren faturalı aboneler arasından yapılacak çekiliş ile 5 kişi Samsung 32" LCD TV, 25 kişi HP 550 model dizüstü bilgisayar, 255 kişi Samsung J700 model cep telefonunun sahibi olacak. Bunun yanı sıra çekilişe katılan 2.555 kişi yurt içi her yöne ücretsiz 60 dakika konuşma süresi kazanıyor.

Mobilize Bilgi
Telefon Seçme Asistanı: Asistan sayesinde size uygun olan telefonu, piyasada bulunan yüzlerce telefon arasından, seçtiğiniz özellikler ve belirlediğiniz fiyat aralığına göre kolay ve çok hızlı bulabilirsiniz. Size önerilen telefonları “Listeye Ekle” tuşuyla seçip, bu telefonların özelliklerini kendi aralarında karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 03.01.2009
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: