Kule Grup 15 Yaşında

Kule Grup 15 Yaşında

Sağlık, gıda, bilişim teknolojileri ve reklamcılık alanlarında hizmet veren lider oluşumlardan Kule Grup geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir yemek ile 15. yılını kutladı.

Yönetim kurulu üyelerinin ve Kule Grup firmalarının çalışanların katıldığı gecede, Kule Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yılmaz 15 yıllık kuruluş ve büyüme öyküsünü anlattıktan sonra yatırım yapacakları sektörlerden bazılarını açıkladı. Elektronik ticaret ve medya alanında yeni firmalarla yatırım için görüştüklerini ve danışmanlık hizmetlerinin devam edeceğini belirtti.

Krizi fırsata çevirdiklerini sözlerine ekleyen İlhan Yılmaz, “grup üyesi olan firmalara yapılan eğitimlerle ve inovasyon odağıyla değişime ve yeniliğe sürekli açık olan Kule Grup büyümeye ve gelişmeye her zaman devam edecek” diye devam etti.

“Sürdürülebilir büyüme stratejisi" kapsamında grup firma müşterilerine dikey ve yatay sektörlerde yeni yatırımlar için araştırma geliştirme, iletişim, teknoloji ve pazarlama gibi konularda danışmanlık hizmeti veren Kule Grup’ın düzenlediği törende 5, 10, 15 çalışma yıllarını dolduran personele hediyeler verildi.

Kule Grup 15 Yaşında

Kule Grup ile ilgili detaylı bilgi için www.kulegrup.comEklenme tarihi: 02.04.2010

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: