Kontör yükleme siteleri hakkında

Kontör yükleme siteleri hakkında

Kontör yükleme siteleri hakkında Turkcell tarafından yapılan açıklamayı okumanızı öneririz. Gittikçe artan kontör pazarında istenmeyen olaylar çokça yaşanmakta. Bazı internet sitelerinden alışveriş yapan bir çok kullanıcı kredi kartı bilgilerini kaptırıyor ve yüksek faturalarla karşılaşıyor.

Nokia 5800 XpressMusicSadece web sitemizden ve anlaşmalı bankalardan
Her geçen gün daha fazla sayıda internet sitesinde şirketimiz kontörlerinin pazarlanmakta olduğu iddia edilmektedir, oysa ki şirketimiz kontörlerinin satışı sadece kendi internet sitesi olan “www.turkcell.com.tr” ve yine şirketimizin anlaşmalı olduğu bankaların resmi internet siteleri üzerinden yapılmaktadır.

Logomuz olsa da ilişkimiz yok
Turkcell kontörlerinin pazarlandığı iddia edilen bu sitelerden bir bölümü; dolandırıcılık maksadıyla gerçekte kontör satışı yapılmayan, tamamen kredi kart bilgilerini elde etmeye yönelik sitelerdir.
Dolandırıcılık maksadıyla oluşturulan bu sitelerde şirketimizin ismi, markası kullanılsa da, söz konusu internet siteleri ile şirketimizin herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu sitelerde şirketimizin isminin ve logosunun kullanılması ile hizmetin şirketimiz tarafından verildiği izlenimi yaratılmaya çalışılmaktadır. Şirketimiz bu sitelere karşı isminin/markasının izinsiz olarak kullanılması sebebiyle hukuki girişimlerde bulunmaktadır.Eklenme tarihi: 18.05.2009
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: