iPhone manyetik kart okuyucu

iPhone manyetik kart okuyucu

Güvenli ödeme sistemleri konusunda dünyanın en büyük firması VeriFone, iPhone için ürettiği ödeme çözümü “PayWare Mobile Manyetik Kart Okuyucusu” “iPhone” üzerinden kredi kartı ile ödeme imkanı sundu. “PayWare Mobile” sayesinde iPhone ile istenilen yerde ve zamanda basit ve güvenli ödeme yapılabiliyor.

iPhone manyetik kart okuyucuUçtan uca güvenlik
PayWare Mobile, VeriFone’un şifreleme çözümünü içeren donanım ve yazılımı sayesinde iPhone gibi bir platformda güvenlikle ilgili karşılaşılabilecek herhangi bir soruna karşı uçtan uca koruma sağlıyor. VeriFone’un inovatif ürünü PAYware Mobile ödeme çözümünde, alışveriş esnasında kredi kartı iPhone’a takılabilen “PayWare Mobil” kart okuyucusundaki manyetik alandan geçiriliyor. Kart ayrıntıları kart geçişi sırasında derhal şifreleniyor, yani ödeme esnasında herhangi bir bilgi asla bir başkasının eline geçemiyor. iPhone ile GPRS bağlantı üzerinden bilgi aktarımı sırasında gizliliğin ihlali ihtimali de ortadan kalkmış oluyor.

Bankalardan temin edilebilir
15 Ocak itibariyle Amerika’da kullanılmaya başlanan olan ödeme çözümü PAYware Mobile, mevcut banka alıcılarından temin edilebilecek. VeriFone’un uluslararası ödemeler için geliştirdiği EMV sürümlü versiyonu ise ilkbahar aylarıyla birlikte tüm dünyada satışa sunulacak.

Apple iPhone 3GS ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızEklenme tarihi: 22.01.2010
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: