İnternet gittiğin yoldan gelir

İnternet gittiğin yoldan gelir

Vodafone'un yeni Mobile Connect USB Stick'le her yerden internete bağlanabiliyorsunuz. Vodafone, istediği yerden internete bağlanmak isteyenlere Vodafone Mobile Connect USB Stick’i sunuyor. Temmuz başında satışa sunulacak Vodafone Mobile Connect USB Stick, kullanıcının istediği her yerden kolayca internete bağlanabilmesini sağlıyor.

USB girişinden bağlantı
Bir flash bellek boyutundaki Vodafone Mobile Connect USB Stick, piyasadaki benzerlerine kıyasla ekonomik oluşu ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. GPRS ve EDGE teknolojilerini destekleyen ve Windows ile Mac OS X işletim sistemi ile çalışabilen yeni ürün, doğrudan bilgisayarın USB girişinden bağlantı yapıyor ve herhangi bir USB kablosuna da ihtiyaç duymuyor.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 27.06.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: