HTC Touch Pro

HTC Touch Pro

Mobil iş verimliliğine yeni bir bakış açısı getiren, HTC’nin dünyada ve Türkiye’de geniş yankı uyandıran Touch Diamond modeline benzer tasarım özellikleri ve işlevsel özelliklere sahip olan HTC Touch Pro, kullanıcıların hareket halindeyken işlerini kolay ve hızlı bir şekilde çalışabilmelerini sağlayan iş odaklı bir dizi iyileştirme sunuyor.

HTC Touch ProHTC Touch Pro özellikleri:

  • 51 x 102 x 17.95 mm boyutlarında, 165 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 8 saat konuşma, 226 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 65536 renkli, 480 x 640 px ekran
  • Harekete duyarlı ekran, Hareket algılayıcı
  • 3.2 MP kamera, 20X yakınlaştırma
  • El yazısı tanıma özelliği, GPS desteği
  • 3G, Wireless, Dokunmatik ekran

HTC Touch Pro ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

3 boyutlu arayüz
HTC’nin dokunmatik ekran teknolojisinde devrim niteliği taşıyan “TouchFLO 3D” adlı 3 boyutlu arayüzü sayesinde HTC Touch Pro mesajlaşma, randevu takvimi, telefon görüşmesi yapma gibi ortak görevler arasında sadece tek bir dokunuşla geçiş yapmayı mümkün kılıyor. TouchFLO 3D teknolojisi; hepsi dokunma işlevi ile uyumlu olan müzik, fotoğraf, kişiler ve internette gezinmeyi de içeren zengin bir dokunmatik deneyim sunuyor. Touch Pro, cihazla etkileşim için dokunmaya duyarlı yenilikçi bir kontrol de içeriyor.

HTC Touch Pro

Harekete duyarlı ekran
Touch Diamond ve Touch Pro ile HTC, HSDPA 7.2 Mbps kablosuz bağlantı ile genişbant benzeri hızlarda yeni bir mobil internet deneyimi sunuyor. HTC, web sitelerini tıpkı bir bilgisayarda görüntülenebildikleri gibi kolay görüntülemeye ve web siteleri arasında kolayca dolaşmaya olanak tanıyan, kişiselleştirilmiş bir mobil web tarayıcısı sunuyor. Kullanıcılar tek elleri ile web sitelerini yakınlaştırıp kaydırabiliyor, ekrana uyacak şekilde özel olarak yaratılan kişiselleştirilmiş içeriği otomatik olarak görüntüleyebiliyorlar. Cihazın yanlara doğru çevrilmesi durumunda da, web sayfası otomatik olarak dikey görüntüden yatay görüntüye geçiyor. Touch Pro ayrıca, kullanıcılar tarafından üretilmiş video içeriklerinin seyredilmesine olanak vermek amacıyla HTC tarafından geliştirilmiş özel bir YouTube uygulaması da içeriyor.

HTC Touch Pro

Tam duyarlı klavye
Touch Diamond gibi kullanıcının eline rahatça sığacak şekilde tasarlanan Touch Pro, şık dokunmatik ekran ile HTC’nin özel tam duyarlı kayar klavye tasarımını birleştiriyor. Cihazın beş satırlı yeni QWERTY klavyesi ile e-posta oluşturmak veya Microsoft Office belgeleri üzerinde çalışmak gibi yazma ağırlıklı görevlerin hızlı bir şekilde ve kolayca gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Dahili TV çıkış işlevini ekstra Video-out kablosu sayesinde gerçekleştiren Touch Pro, mükemmel PowerPoint sunumlar yapmaya da olanak tanıyor.

Hareket algılayıcı
Touch Pro benzersiz bir özellik ve işlevsellik kombinasyonu sunuyor. 2.8 inç genişliğindeki ekranı, iyi görüntü kalitesinde web taraması ve fotoğraf görüntülemeye olanak veren baskı kalitesine yakın görüntüleme sağlıyor. Dahili kameranın otomatik fokuslu optik merceği ve flaşı sayesinde net fotoğraflar çekilebiliyor. Gelişmiş kablosuz bağlantı ve otomatik ekran dönüşümü sağlayan G-Sensor’ü de, Touch Pro deneyimini öne çıkaran özelliklerden sadece ikisi.

HTC Touch ProEklenme tarihi: 15.12.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: