HTC Desire S yorumları

HTC Desire S yorumları

Son yılların en iyi çıkış yakalayan markası HTC, Desire S modeli ile piyasaya oldukça iddialı girdi. Telefonu kullanan kişilerin ilk yorumlarına bakılırsa Desire S, iPhone’un çok üstünde bir telefon. Bu yüzden karşılaştırma yapmaya bile gerek duyulmuyor. Desire S’e özellik olarak benzeyen en yakın telefon HTC Desire HD.

HTC Desire S

 • Çağrı Yılmaz
  Bu telefonu iPhone ile karşılaştırmaya gerek yok. Her özelliği ile iPhoneun çok üstünde bir telefon. Aklı olan HTC Desire S alır. Çok açıkca söylüyorum iPhoneu olan arkadaşlarımla resmen dalga geçiyorum.

  Ön kamerasını kullanarak sadece şebeke üzerinden değil Skype üzerinden görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz.

  Bataryası bir önceki modele göre daha güçlü. Telefonu yeni alan arkadaşlar bu konuda sıkıntı yaşadıklarını söylemişler. Fakat bunun sebebi telefonla ilk zamanlar çok oynamaları olabilir. Ben artık 2 günde bir kez şarj ediyorum.

 • Ömer Taşyurt
  Uygulama mağazası en az Apple kadar iyi. 130 binden fazla uygulama var. Ekran ve kamera kalitesi çok şaşırttı beni. Herkese tavsiye ederim.

 • Bayram Kırış
  Benim açımdan iPhone 4e her yönüyle rakip olabilecek tek telefon. Tasarımı ve özellikleri oldukca iyi. Tek sorun batarya süresi. Bunu da ekranın büyüklüğüne bağlayabiliriz. Herkese tavsiye ederim. Fiyatı çok uygun.

 • Yorumların devamı için tıklayınız.Eklenme tarihi: 28.05.2011
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: