Hukuk, USB ile cebe girdi

Hukuk, USB ile cebe girdi

Türkiye'nin ilk mobil hukuk bankası olan CepHukuk cihazı, Hukuk Programları Ltd. Şti. tarafından piyasaya sürüldü. Hukuk, muhasebe ve insan kaynakları alanında çalışanlar, CepHukuk sayesinde ofise bağımlı olmaktan kurtulacak.

Anahtarlıkta bile taşınabilecek USB boyutunda ve güncellenebilen ilk mobil hukuk bilgi bankası CepHukuk'un, hukukçuların iş yükünü rahatlatacağı öngörülüyor. Şirket kurucusu ve genel müdürü M.Fikret Üregen, Cep Hukuk Mobiletişim"Gelişkin arama seçenekleri sayesinde CepHukuk, avukatlara, mali müşavirlere, insan kaynakları yöneticilerine hem zaman hem de para kazandıracak bir sistemdir." dedi. Bilgisayar üzerinden CepHukuk'ta şu verilere ulaşılabilecek: Türkiye Cumhuriyeti'nde yürürlükte olan ve olmayan kanunlar. Kanun hükmünde kararnameler. Tüzükler, yönetmelikler, Yargıtay içtihatları. CepHukuk'ta hukuk ve ceza dilekçe şablonları ile sözleşme örnekleri de yer alıyor.

Mobilize Bilgi
Haber Arama: Sitemizde haber aramak için, Haberler sayfamızdaki “Haber Arama” aracından aramak istediğiniz kelimeleri yazarak istediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz.Eklenme tarihi: 23.06.2007
Kaynak: Zaman

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: