Bilgisayarı aratmıyor: Asus P526

Bilgisayarı aratmıyor: Asus P526

Kompakt ve zarif tasarımı ile de yüksek seviyede kullanım kolaylığı sağlayan ASUS P526 bilgisayarınızı aratmayacak yetenekleri ile her an elinizin altında bulundurmak isteyeceginiz bir telefon. Yeni ASUS P526 PDA Telefon, Windows Mobile 6 Professional işletim sistemi, Global Positioning System (GPS) kabiliyeti ve Windows Live ile geliştirilmiş mesajlaşma özellikleri sunuyor. Stil sahibi bu telefon ile gittiğiniz her yerde her an bağlı olmanın avantajını kullanarak hem iş hem de eğlence uygulamalarını aynı anda kullanabilir, popüler Windows Live uygulaması ile arkadaş gruplarınızla kesintisiz ve çabuk iletişim kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Asus P526Asus P526 özellikleri:

 • GSM850 - GSM900 - GSM1800 - GSM1900
 • 58 x 110 x 15.4 mm boyutlarında, 115 gram ağırlık
 • 150 saat bekleme, 4 saat konuşma süresi
 • Wi-Fi, Bluetooth, GPRS, Ses kaydı
 • Uçuş modu, USB desteği
 • 128 MB dahili hafıza, harici hafıza yuvası
 • 240 x 320 px, 65536 renk, dokunmatik ekran
 • MP3, AMR, 3GP, WMA, WAV oynatıcı
 • GPS, EDGE, RSS okuyucu
 • 2 MP kamera
 • Windows Mobile 6.0 Professional işletim sistemi

  Asus P526 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

  Her zaman bağlantıda olun
  ASUS P526, Windows Live ile istediğiniz an iletişim listenizde bulunan kişilerin çevrimiçi olup olmadığını görmenizi sağlar. Böylece listenizdeki kişilerle her nerede olursanız olun, dosya ve resim paylaşımı yapabilir, mesajlaşabilir ve mail alıp gönderebilirsiniz. P526’da bulunan Windows Mobile 6 Professional Smart Dial özelliği sayesinde, tuş takımından adres defterinizdeki kişilerin adını yazmaya başladığınızda, liste otomatik açılr ve hızlı erişim sağlanır. Yine saat göstergesinin hemen altında bulunan alan, bir tarayıcı sayfası açmanıza gerek kalmadan web arama yapmanızı kolaylaştırır.

  Benzersiz GPS kapasitesi
  ASUS P526’nın GPS fonksiyonu sayesinde hiç bilmediğiniz yerlerde bile endişe etmeden dolaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu arabirimi ile gitmek istediğiniz hedef noktayı seçerek, yönergeleri, uzaklığı, yol adresini, varacağınız yere olan mesafe ve süreyi görüntüleyebilirsiniz. Bu kullanışlı GPS özelliği ile tamamen yabancısı olduğunuz bir yerde kaybolma endişesinden uzak istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz.

  Güçlü multimedya özellikleri
  P526’da bulunan bütünleşik 2 MP kamera ile yüksek kalitede fotoğraf çekmenin keyfini çıkarın. Çektiğiniz fotoğraflardan mobil fotoğraf albümü oluşturmak ve yüklemek oldukça kolay. P526 aynı zamanda tam ekran önizleme ile resim çekmeyi ve çekilen resimleri düzenlemeyi daha rahat ve kullanışlı hale getiriyor. Quad-band EDGE sayesinde de hiç olmadığı kadar hızlı ses ve görüntü aktarımı yapılabiliyor.

  Özel uygulamalar
  ASUS’a özel pek çok yazılım ve uygulama ile birlikte gelen P526, bu sayede oldukça kolay ve kullanışlı seçenekler sunuyor. ASUS Launcher özelliği sayesinde kullanıcılar telefon uygulamaları ya da fonksiyonlarını kolayca başlatabilirler. ASUS Remote Presenter, taşınabilir bilgisayarınızda ya da PC’nizde bulunan Powerpoint dosyalarını kontrol etmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile prezantasyonlarınızı cep telefonu üzerinden kontrol edebileceğiniz gibi dipnotlarınızı da prezantasyon esnasında P526’nın ekranından takip edebilirsiniz. ASUS Meeting Planner ile farklı zaman dilimlerine sahip lokasyonlar arasında yapacağınız telekonferansları planlamak oldukça kolay. Bu özellik ile şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolayca ve etkili şekilde, saat farklarıyla uğraşmadan telekonferans düzenleyebilirsiniz. ASUS MySecret özelliği etkinleştirildiğinde kişisel dosyalarınız şifrelenerek koruma altına alınır ve başkaları tarafından erişimi engellenir. Ayrıca ASUS Status özelliği sayesinde kullanıcılar toplantı vb ortamlarda alarm sesleriyle rahatsız edilmeden telefonlarının mevcut durum ve profil bilgilerini izleyebilirler. ASUS P526 bir PDA telefondan hem yüksek performans hem de göz alıcı tasarım özellikleri arayanlar için.

  Asus P526 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız  Eklenme tarihi: 18.06.2007
  Kaynak: Hürriyet

  Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

 • Yorum Yap

  Yorum Yap
  * Ad - Soyad: E-Posta:
  * Mesajınız: