Güneş enerjili şarj cihazı

Güneş enerjili şarj cihazı

Enerjisini güneş ışığından aldığı gibi duvar prizinden de alarak dâhili pilinde depolayan Solio, acil güç kaynağı gerektiği zamanlarda mobil cihazların yardımına koşuyor. "7/24 kesintisiz enerji" sloganından hareketle tasarlanmış Solio, hemen hemen bütün mobil cihazlarınızı tek bir ürünle şarj etmenizi sağlamak üzere tasarlanmış. Enerjisini güneş ışığından aldığı gibi duvar prizinden de alarak dâhili pilinde depolayan Solio, acil güç kaynağı gerektiği zamanlarda kullanabileceğiniz bir ürün. Solio basit tasarımı, kullanım kolaylığıyla sizi birden çok şarj aletini yanında taşıma zahmetinden kurtarmakla kalmayıp çevreci yapısıyla temiz enerjiyi destekliyor.

Solio, güneş enerjisiyle şarj olmasından dolayı vaktinin çoğunu dış mekânlarda geçiren ve "mobil cihazlarım olmadan asla" diyenler için kesintisiz kullanıma olanak veren ideal bir çözüm olma özelliği taşıyor. Birbirleriyle değiştirilebilen bağlantı uçları sayesinde cep telefonları, iPod, Bluetooth kulaklıklar, akıllı telefonlar ve PDA cihazları, dijital kamera, MP3 Çalar, portatif oyun makineleri gibi birçok cihazı kendi şarj aletleri ile aynı oranda şarj etmenizi sağlıyor.

Mobilize Bilgi
Güncel Haberler: Günün diğer güncel haberlerini okumak için, okuduğunuz her haberin altında listelenen Günün diğer güncel haberleri başlığına bakabilirsiniz.Eklenme tarihi: 16.06.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: