Seç konuş, yirmi yeni kuruş

Seç konuş, yirmi yeni kuruş

Vodafone’un, diğer mobil operatör aboneleriyle indirimli görüşme imkanı sağlayan “seç konuş” adlı kampanyası devam ediyor. Tarifeye göre, seç konuş mobil hat paketini seçen faturalı hat sahibi abonelerin KDV dahil 8 YTL ek ücret ödeyerek diğer mobil operatör aboneleri ile Samsung SGH-U600300 dakikaya kadar olan görüşmelerini 20 YKr'den gerçekleştirebilecekler.

Seç konuş paketi, Vodafone tarifeleri içinde diğer operatöre doğru uygulanan en düşük fiyatı sunuyor. Yeni paketi seçen abonelerin aynı zamanda paketin esnek yapısının sunduğu fırsatlardan da yararlanarak kendi tarifesini oluşturabiliyor. Yeni tarifede 300 dakikadan sonra yapılacak aramaların yine 30 YKr/Dk. üzerinden ücretlendirilecek.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 30.05.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: