Yeni nesil E Serisi telefonlar

Yeni nesil E Serisi telefonlar

Mobil iletişimde dünya devi Nokia, iş dünyasına yönelik Nokia E Serisi cep telefonlarında ikinci nesil ürünleri tanıttı. Yeni Nokia E90 Communicator, Nokia E65 ve Nokia E61i, gelişmiş teknoloji, yeni işlevler, zarif tasarım ve renklerin cazibesini buluşturuyor. Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, Barselona’da düzenlenen 3GSM Kongresi’nde, iş dünyasına yönelik Nokia E Serisi için hazırlanan yeni modelleri tanıttı. Nokia E Serisi’nin bu ikinci nesil ürünleri, özellikler ve tasarım yönünden zenginleştirilmiş 3 yeni cep telefonundan oluşuyor: “hepsi bir arada” Nokia E90 Communicator, kayan kapağıyla tarz yaratan Nokia E65, ince tasarımlı ve e-posta için optimize edilmiş Nokia E61i. Yeni Nokia E Serisi cep telefonlarının hepsi de, önemli bilgilere daha hızlı ve daha yüksek kalitede erişilmesini sağlayarak, kullanıcıların mobil iş deneyimlerini ve verimliliklerini artıracak gelişmiş teknolojileri kullanıyor.

Nokia E90 Communicator


Nokia E90 Communicator, Nokia E65 ve Nokia E61i, en sevilen e-posta ve iş odaklı ses, İnternet, verimlilik ve eğlence çözümlerini destekliyor; Quad-band GSM ve 3G şebeke frekanslarıyla farklı kıtalarda kullanılabiliyor; 3G WCDMA ve WLAN ile hızlı geniş bant veri aktarımı sağlıyor; ayrıca Nokia E90 Communicator’da artık HSDPA da (High Speed Downlink Packet Access – Yüksek Hızlı Veri Paketi İndirme) kullanılabiliyor ve veri aktarım hızı, ofislerdeki hıza benzer düzeye çıkabiliyor. Bu yeni cep telefonlarının hızı, işlem gücü ve üstün kaliteli ekranları, S60 yazılımın esnekliğiyle bir araya gelince, ofis içinde ve dışında yepyeni mobil deneyimler yaşanıyor. Yeni Nokia E Serisi ürünleri ile birlikte Nokia, iş dünyasında mobilitenin yaygınlaşmasının önündeki engelleri yıkmaya ve bu tür cihazların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya devam ediyor. Aynı zamanda lansmanı yapılan Nokia Intellisync Mobile Suite 8.0 e-posta platformuyla desteklenen yeni Nokia E Serisi cep telefonları, firmaların verimlilik ve rekabet avantajında üstünlük yaratmasına yardımcı oluyor. Bu Nokia çözümleri ayrıca, kurumlara ve operatörlere de yeni çözümlerle işlerini geliştirme imkanı veriyor. E-posta, ses, güvenlik, cihaz yönetimi gibi mevcut ve geleceğe yönelik hizmetleri sunan Nokia E Serisi cep telefonları ile kurumlar ve operatörler, rekabet avantajlarını ve müşteri bağlılığını artırıyorlar.

Nokia E90Nokia E90 Communicator: Efsane Nokia E Serisi cihazda artık her şey bir arada
Nokia E90 Communicator, kusursuz bir “mobil ofis” deneyiminde yeni bir standart yaratıyor. Kullanılan yeni teknolojiler, profesyonel gereksinimler ile kişisel keyifleri, zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanıcılara sunuyor. WLAN ve HSDPA-destekli 3G üzerinden sağlanan hızlı ve uygun fiyatlı bağlantı, veri ve iletim yönünden zengin uygulamaların ve İnternet’in mobil kullanımını hızlandırıyor. İş ve özel hayat uygulamaları ile İnternet uygulamaları arasında bir arayüz yaratan, 16 milyon renkli Nokia S60 tarayıcı ile bir web sayfasının tamamı tek seferde görülebiliyor.

Nokia E90 Communicator, S60 platformunu kullanarak çok daha zengin mobil uygulamalar sunuyor. Nokia E90 Communicator’da bulunan entegre GPS (Global Positioning System – Küresel Konumlandırma Sistemi) ve Nokia Maps uygulaması, yön ve yer belirleme hizmetleri veriyor. Kişisel rahatlığı daha da artırmak üzere, Nokia E90 Communicator’da FM radyo, müzikçalar, video oynatıcı ve iki kamera (3,2 MP, flaşlı, otofokus özellikli kamera ve video konferans için ayrı bir kamera) bulunuyor.

Nokia E90 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Nokia E65 Nokia E65: Tarz, hayat buluyor
Kayan kapağı ve inceliğiyle dikkat çeken yeni Nokia E65, Nokia E Serisi ürünlerindeki iş dünyası çözümlerini, en kaliteli malzemelerle hazırlanmış özel bir tasarımda sunuyor. Nokia E65’in kapağındaki One Touch tuşları, en sık kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlıyor. Kullanıcılar “My Own” adı verilen tek bir tuşa basarak konferans görüşmeleri yapabiliyor, adres listelerine ulaşabiliyor, aramaları sessize alıp sonra yeniden sesli kullanıma alabiliyor, istedikleri bir uygulamaya hızla erişebiliyorlar. Cep telefonunun ekranını tercih edilen uygulamaları gösterecek ve bunlara hızlı erişim sağlayacak şekilde kişiselleştirme imkanı veren Active Standby özelliği ile One Touch tuşlarının bir arada sunulması, iş ve özel uygulamalar arasında hızlı geçişler yapılmasını sağlıyor. Ayrıca Nokia E65 önde gelen kurumsal telefon sistemlerine de entegre edilebiliyor (Nokia Intellisync Call Connect for Cisco, Nokia Intellisync Call Connect for Alcatel ve Avaya one-X Mobile Edition for Nokia solutions). Nokia E65, en sık kullanılan kurumsal ve bireysel e-posta çözümlerini de destekliyor.

Nokia E65 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Nokia E61iNokia E61i: Yoğun iş temposuyla çalışanlar için benzersiz e-posta deneyimi
Özellikle e-posta uygulamalarını yoğun biçimde kullananlar için geliştirilen Nokia E61i, cihaz üzerindeki belge düzenleme seçeneğiyle ekli dosyalar üzerinde işlem yapmayı kolaylaştırıyor. Navi ve One Touch tuşlarının yer aldığı klavye, avuç içinde benzersiz bir mobil deneyim yaşatıyor. Nokia E61i, Nokia Intellisync Wireless Email, Mail for Exchange, BlackBerry Connect gibi en popüler kurumsal e-posta çözümlerini destekliyor. Kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine, Nokia E61i’de yüksek kaliteli 2 MP kamera ve müzik çalar da yer alıyor.

Nokia E61i ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızEklenme tarihi: 28.05.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: