Küçük ama çok etkili: Samsung SGH-P310

Küçük ama çok etkili: Samsung SGH-P310

Samsung P310 inanılmaz boyutları, benzersiz ergonomisi ve geliştirilmiş özellikleri ile sizi şaşırtacak! Sadece kredi kartı büyüklüğündeki ölçüleri (86x54x8,5 mm), dayanılmaz hafifliği ve alüminyum-siyah renklerinin deri kılıf içindeki çekiciliği ile iç cebinizde, gömlek cebinizde ya da arka cebinizde yaşamınıza uyum sağlayacak. Samsung P310’un dahili Li-ion piline ilave olarak, deri kılıfında ekstra bir pil saklı. Java 2.0 uygulamaları ile desteklenen P310, doküman görüntüleme ve TV-out desteği ile bilgisayarınızda hazırladığınız dokümanlarınızı taşımanızı ve onlara ulaşmanızı sağlıyor. Uçak modu, yazıcı bağlantısı, PC senkronizasyonu özellikleri ile P310, iş yaşamınızda da vazgeçilmez bir yardımcı.

Samsung SGH-P310Sadece telefon ile yetinmeyenler için P310 sunduğu fotoğraf ve video özellikleri ile her koşulda gerçeğe en yakın görüntüyü elde etmenizi sağlıyor. Kaliteli ekran özellikleri yanı sıra, 2 Megapiksel Flaşlı kamerası, 4 x Dijital Zoom özelliği, zamanlı / çoklu çekim ve gece modu seçenekleri ile yakaladığınız görüntüler sizi şaşırtacak. 60 Dakika Sesli Video Kaydedici ve Video Oynatıcı her anı canlı görmek isteyenlerin tercihi olacak. Samsung P310 SMS’lerinizi akıllı T9 desteği ile gönderirken MMS, Video mesajı ve E-Mail desteği ile hiçbir şeyden uzak kalmayacaksınız. Bluetooth™ , USB, GRPS, EDGE, WAP 2.0 desteği ile her durumda, her türlü iletişimi avucunuzun içine sığdıracak.

Samsung SGH-P310 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Mobilize Bilgi
Cep telefonu almadan önce, sitemizdeki telefonlara yapılan yorumları mutlaka okuyunuz. Bu sayede, beğendiğiniz telefonu kullanan kişilerin deneyimlerini paylaşmış olur ve telefonun üzerinde inceleme imkanı bulamadığınız özellikleri de yine kullananlar tarafından öğrenmiş olursunuz. İsterseniz siz de kullandığınız telefon hakkında yorum yapabilirsiniz.Eklenme tarihi: 08.05.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: