Kesintisiz sohbette OGO fırsatı

Kesintisiz sohbette OGO fırsatı

Her an her yerden MSN Messenger kullanmayı, e-posta gönderip almayı, kısa mesaj ile haberleşmeyi, Bluetooth kulaklık ile sesli görüşme yapmayı sağlayan OGO, özel bir kampanya çerçevesinde, 3 ay için 79 YTL karşılığında mobil hayat meraklılarıyla buluşuyor. Mobil iletişim cihazı OGO, bugüne dek pek çok kullanıcıya mobil MSN Messenger, e-posta, kısa mesaj (SMS) ve sesli görüşme hizmetlerini bir arada sundu. Henüz OGO ile tanışmamış olanlar için ise şimdi çok özel bir fırsat var. Herkes, kısa bir süreliğine 79 YTL (KDV dahil) karşılığında OGO abonesi oluyor. 3 aylık kullanım sağlayan bu fırsatın ardından, dileyenler, aylık ödemelerle aboneliklerini sürdürebiliyor.

OgoSatış noktalarından ya da İnternet üzerinden OGO aboneliği alanlar, (0212) 478 0 646 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak, 10 YTL karşılığında cihazlarını aktive ediyorlar. OGO aboneleri, bu basit işlemin ardından 3 ay boyunca başka hiçbir ücret ödemeden sınırsız MSN Messenger ve e-posta hizmetinden faydalanabiliyorlar. Üstelik kampanya kapsamında OGO alanlara, 100 SMS ve 1 aylık haber servisleri de hediye ediliyor. 3 ayın sonunda OGO'sundan kopmak istemeyenler de, ayda sadece 19,99 YTL (+ KDV) ödeyerek mobil hayatın keyfini sürmeye devam edebiliyor.

Piksel nedir?
Bir bilgisayar ekranında veya görüntüsünde programlanabilen temel renk birimi. Fiziksel değil mantıksal bir birimdir. Bir pikselin boyutu, ekranın ayarladığınız çözünürlüğüne bağlıdır.

Daha fazlasını Mobiletişim sözlükte bulabilirsiniz. Sözlüğe ulaşmak için tıklayınız.Eklenme tarihi: 15.04.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: