Telsim'den borcun bitsin kampanyası

Telsim'den borcun bitsin kampanyası

Telsim Mobil Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş., 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki fatura borçlarının ödenmesi için, gecikme faizi indirim kampanyası başlatıyor. 9 Nisan – 8 Haziran tarihlerinde geçerli olacak Telsim Borcun Bitsin Kampanyası kapsamında, borcun peşin ödenmesi halinde gecikme faizinin %75’i, 4 taksitte ödenmesi halinde gecikme faizinin %50’si silinecek. Ödemeler, Akbank, T.C. Ziraat Bankası ve T. İş Bankası şubelerinden ya da www.telsimborcumbitsin.com internet adresinden yapılabilecek.

Telsim Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Yusuf Adıgüzel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Telsim, cep telefonu hatları borcundan dolayı kapanmış eski abonelerine borçlarını ödeyebilmeleri için büyük kolaylık sağlıyor. Bu kampanyayla, 1.200.000 Telsim abonesine ulaşmayı ve geçmiş dönem faturalarını çeşitli nedenlerle ödeyememiş bu abonelere son bir fırsat sunmayı hedefliyoruz. Kampanyamız, yasal takibe maruz kalan fakat yüksek faizler yüzünden borcunu kapatamayanların yanında, küçük borçlarını unutan ya da göz ardı eden kişilerin de en uygun koşullarda ödemesini sağlayacak.”

Kampanya kapsamında, abonelere gecikme faizleri ile birlikte toplam borçlarının tutarı ve kampanya kapsamında uygulanacak indirimler ile ilgili bilgilendirme mektupları postalanacak. Aboneler ayrıca, www.telsimborcumbitsin.com internet sitesini kullanarak, fatura borçları ile gecikme faizlerini sorgulayabilecekler, ödeme süreciyle ilgili bilgi alabilecekler ve ödeme yapabilecekler. Telsim, abonelerin gecikme faizleriyle birlikte toplam borçlarını ve indirim imkanlarını öğrenebilmeleri için ücretsiz erişilebilecek 0800 211 0 542 no’lu bir çağrı merkezi de kurdu.

Telsim A.Ş. yetkilileri, borcunu kampanya dahilinde ödeyenlerin ibra edilmiş sayılacağını ve haklarındaki yasal takibin sona ereceğini belirtirken, ödemeyenlerin borçlarının ise 6183 sayılı “Amme Alacaklarının Tahsili Usulü Hakkındaki Kanun” hükümleri gereğince oluşacak gecikme zammının uygulanması suretiyle tahsil edileceğini ve takibinin TMSF tarafından yapılacağını belirtiyorlar.Eklenme tarihi: 06.04.2007

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: