Telefon akıllandı: HP iPAQ 514

Telefon akıllandı: HP iPAQ 514

HP iPAQ 514 Akıllı Telefon, VoIP özellikleri ve Microsoft’un yeni mobil işletim sistemi Windows Mobile 6 ile dikkat çekiyor. Dahili Wi-Fi ve UMA özelliklerine sahip HP iPAQ 514 çift modlu bir akıllı telefon olup, kullanıcılara hem ofiste hem ofis dışında belirli bölgelerde İnternet erişimi ve mobil kullanım imkânı sunuyor.

HP iPAQ 514 Akıllı TelefonHP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Direktörü Serdar Urçar, Mayıs ayında Türkiye pazarında da yer alacak olan akıllı telefonun kurumsal profesyonellere yönelik geliştirildiğini söylüyor ve ekliyor: “Bu akıllı telefon, bir cep telefonunun özelliklerini, bir cep bilgisayarının kapasitesini, “push e-mail” rahatlığını ve hızlı İnternet erişimini bir arada sunuyor. Bu, kullanıcıların iletişim masraflarını kısmaları ve verimliliği artırmaları için yepyeni bir fırsat.” HP iPAQ 514 Akıllı Telefon ile iş uygulamalarına kolay erişim sayesinde verimlilik artırıyor. Buna ek olarak Wi-Fi üzerinden bağlantı kurulduğunda bile sabit hat tarifesi ödeniyor ve böylece masrafların azalmasına yardımcı olunuyor.

High Definition nedir?
High Definition standart resim görüntüleme teknolojilerinin çok üzerinde kalitede resimleri saklayabilme ve görüntüleme imkanı sunar. HD, resimlerdeki piksel sayısını artırarak daha hızlı resim oluşturma ve ekran titreşimlerini engelleyebilmek için en iyi tarama yöntemlerini kullanmaktadır. Bu teknolojinin hedefi resimleri tüketiciye en yüksek kalitede gösterebilmektir.

Daha fazlasını Mobiletişim sözlükte bulabilirsiniz. Sözlüğe ulaşmak için tıklayınız.Eklenme tarihi: 23.03.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: