Vodafone Cup Türkiye başlıyor

Vodafone Cup Türkiye başlıyor

Atina’daki finalde sekiz ülkenin karşılaşacağı Vodafone Cup’ın Türkiye ayağı başlıyor. Telsim Vodafone abonelerinden oluşacak Türkiye Şampiyonu ekip hem Atina’daki finalde ülkemizi temsil edecek, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi final maçını yerinde izleyecek. Başvurular 19-30 Mart arasında. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu sekiz ülkenin takımları (Avustralya, Macaristan, Yunanistan, Almanya, Portekiz, İngiltere ve İspanya) Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı 23 Mayıs’ta Atina’da Vodafone Cup şampiyonu olmak için mücadele edecek. Telsim Vodafone, futbolseverlerin hem eğlenme hem de Türkiye’yi temsil etme şansı bulacağı Vodafone Cup‘ın Türkiye elemelerinin startını verdi. Türkiye Şampiyonu takım, 20-24 Mayıs tarihleri arasında turnuva finali için gideceği Atina’da farklı etkinliklerle dolu bir gezinin keyfini ve UEFA Kupası Şampiyonlar Ligi final maçını yerinde izlemenin heyecanını birlikte yaşayacak.

Vodafone cup


Vodafone Cup Türkiye’ye ülke genelindeki 18 yaşından büyük, aktif futbol lisansı bulunmayan, faturalı ya da ön ödemeli bireysel hat sahibi olan Telsim Vodafone aboneleri başvurabilecek. “Vodafone hattımız, şampiyonluk hakkımız” sloganıyla duyurulan turnuvada Türkiye finaline kalacak takımlar, sekiz ayrı bölgede gerçekleştirilecek eleme karşılaşmaları sonucunda belirlenecek. 5 asil ve 2 yedek oyuncuyla toplam 7 kişiden oluşacak takımların katılacağı eleme karşılaşmaları İzmir, Bursa ve Antalya’da 7-8 Nisan, Ankara, Trabzon ve Gaziantep’te 14-15 Nisan, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarındaysa 21-22 Nisan tarihlerinde oynanırken, toplamda 16 takımın katılacağı final mücadelesi 29 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek.

vodafone cup


Vodafone Cup Türkiye’nin 29 Nisan’da İstanbul’da oynanacak finallerine katılacak takımların ve Türkiye Şampiyonu olan takımın Yunanistan gezisi ile ilgili tüm ulaşım/konaklama masrafları Telsim Vodafone tarafından karşılanacak. Vodafone Cup’ın Atina’daki finali UEFA Şampiyonlar Ligi final maçıyla aynı gün gerçekleşecek. Final yolcuları turnuva sonucu ne olursa olsun, UEFA Şampiyonlar Ligi final maçını yerinde izlemenin ve 4 günlük özel etkinlik ve sürprizlerle dolu bir Atina gezisinin keyfini yaşayacak.

NISC nedir?
National Television Standarts Committee'nin kısaltmasıdır. NTSC uyumluluğu, ABD’de kullanıldığı şekilde, NTSC formatında olan önceden kaydedilmiş görüntü bantlarını oynatma kabiliyeti sağlar.

Daha fazlasını Mobiletişim sözlükte bulabilirsiniz. Sözlüğe ulaşmak için tıklayınız.Eklenme tarihi: 23.03.2007

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: