Nokia N76 ile multimedya deneyimi, şık bir tasarımla zenginleşiyor

Nokia N76 ile multimedya deneyimi, şık bir tasarımla zenginleşiyor

Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, Nseries ailesine yeni katılan zarif multimedya bilgisayarı Nokia N76 ile, Nokia Nseries deneyimini daha şık tasarımlı bir gövdede sunuyor. Teknoloji ve dizaynı buluşturan yeni multimedya bilgisayarı Nokia N76, bu kategorideki cihazların tasarımında bir devrim yaratıyor. Dünyaca ünlü Nokia Nseries özelliklerini ve deneyimlerini en kaliteli malzemelerle sunan Nokia N76, farklı çizgisiyle tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Nokia N76Nokia yetkilileri, bu yeni multimedya bilgisayarı hakkında şunları ifade ediyorlar: “Nokia N76’yı tasarlarken Nokia Nseries’in sunduğu temel deneyimlerin hiçbirinden taviz vermek istemedik. Teknolojinin her zaman en yakın takipçisi olan Nokia Nseries kullanıcılarına, akıllı ve eğlenceli multimedya özelliklerini, kullanımı kolay ve son derece şık bir gövde içinde sunmayı hedefledik.”

Tarz ile kaliteli malzemeleri kusursuz şekilde bir araya getiren Nokia N76, kullanıcılara daha geniş bir multimedya deneyimi sunuyor. Yeni Nokia N76’nın müzik, video, fotoğraf ve İnternet özellikleriyle, kullanıcılar diledikleri gibi yaratıyor, üretiyor ve İnternet’e bağlanıyorlar.

Müzik dehası
Nokia Nseries’in sunduğu müzik deneyiminin tutkunları, Nokia N76’nın kapağındaki hızlı erişim tuşlarıyla, cihazın kapağı kapalı olduğunda da müziğe kolayca ulaşabiliyorlar. 1500 şarkıya kadar müzik saklama kapasitesiyle Nokia N76, standart 3,5 mm kulaklık çıkışı ve uyumlu Windows Media DRM ile desteklenebiliyor.

İnternet’te keyifli turlar
16 milyon rengi destekleyen 2,4” renkli ekran manzara moduna getirildiğinde, Nokia N76 ile İnternet’te kolayca sörf yapılabiliyor. Mini Map özellikli Nokia Web Browser ile web sayfalarında hızla ve kolayca dolaşılabiliyor. Kullanıcılar, araştırma, alışveriş ya da paylaşım için sıkça ziyaret edilen Flickr ve Amazon gibi popüler İnternet hizmetlerine de rahatça ulaşıyor.

"An"ı yakalamaya hazır mısınız?
Nokia N76’nın kapağındaki kolay erişim tuşlarıyla, yakalanmak istenen “an”lar, cihazın kapağını açmaya gerek kalmadan ölümsüzleştirilebiliyor. Çekilen görüntüleri paylaşmak için, Flickr gibi online fotoğraf paylaşım sitesine görüntüleri yüklemek de mümkün oluyor.

Nokia N76’nın 2,0 megapiksel (1600 x 1200 piksel) çözünürlüklü kamerasında çekilen görüntüler, 2.4” genişliğindeki ekranında izlenebiliyor. Bunlar daha sonra hareket halindeyken bile düzeltebiliyor ya da uyumlu bir bilgisayara aktarılabiliyor. Hatta Adobe Photoshop Album Starter Edition ile yaratıcılığın sınırları zorlanabiliyor.

Size özel
Nokia N76’ya eklenen yeni hizmetleri ve yazılımları görmek ve seçilen diğer uygulamaları güncellemek için Download! uygulaması kullanılabiliyor. 2GB’yi aşan genişletilebilir hafızasıyla Nokia N76 multimedya bilgisayarı, yaşam biçiminize en uygun hale geliyor.

Symbian işletim sistemi üzerinde S60 3rd Edition yazılım ile çalışan Nokia N76’nın, 2007’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Nokia N76 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızEklenme tarihi: 10.01.2007

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: