Bilgi, iletişim ve eğlence dünyası TIME 06’da buluşuyor

Bilgi, iletişim ve eğlence dünyası TIME 06’da buluşuyor

Yeni teknolojilerle şirketlerin iş gereksinimleri arasında köprü kurarak verimli işbirlikleri yaratılmasını tetikleyen İnterproForum’lar’ın yenisi 11 – 12 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Bilgiye her an, her yerden ulaşılabilmesi ve iletişim kanallarının çeşitliliğinin artmasıyla değişen iş ve yaşam biçimlerinin ele alınacağı TIME 06, yeni dünyanın geleceğine ışık tutacak.

TIME ‘06, Türkiye’nin önde gelen üretim / hizmet şirketleri ile Türkiye’ye yatırım yapan büyük ölçekli şirketlerden üst düzey yöneticiler, bilişim uzmanları, gelecek - bilimciler ve akademisyenlerden oluşan seçkin bir kitleyi ağırlayacak.

İki güne yayılacak TIME ‘06 kapsamında ana ve paralel oturumlar yer alıyor. Ana oturumlarda çoğunluğu ilgilendiren temel konular tartışılırken, paralel oturumlar ise farklı ilgi alanlarına hitap eden ve konudan en yüksek verimi sağlamak amacıyla gerçekleşen panel, tartışma ve çalışma gruplarından oluşuyor.

TIME 2006, 11-12 Aralık’ta, İstanbul’da
Merak uyandıran, ilgi çeken, eğlenceli konu başlıklarının ele alınacağı TIME 2006’nın bu yıl üçüncüsü düzenleniyor. Etkinlik, “Bilgi, iletişim ve eğlence zamanı” temasıyla, 11-12 Aralık tarihlerinde, Princess Otel’de gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında iş ortamına görsellik ve ses katan, iletişimi hızlandırmanın yanı sıra çeşitlendiren, çalışanları masaya bağlı olmaktan uzaklaştıran teknolojiler ele alınacak.

HP'nin ana sponsorluğunu üstlendiği etkinliğin çarpıcı oturum başlıkları arasında “Medya ve eğlence dünyasında nasıl yaratıcı olunur?’’ “Mobil güvenlik sırları”, ‘’Online reklam, oyunda reklam, online pazarlama’’, “Dijital film ve müzik endüstrilerinde gelecek ve sayısal haklar”, “Görüntü sistemlerinde devrim: IP TV, HDTV, mobil TV” sayılıyor.

Gerçek satın alma yetkisine sahip üst düzey karar vericilerin katıldığı, seçilen konunun belirlenen tüm yönlerinin derinlemesine tartışıldığı TIME 06, iş dünyasının ufkunu aydınlatıyor, yeni yaşam biçimlerinin formüllerini veriyor. Etkinliğin bu yıl film, müzik, reklam, medya ve bilişim dünyasından 500 kişiyi ağırlaması bekleniyor.Eklenme tarihi: 17.11.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: