Sony Ericsson MBW-100: James Bond'a layık saat

Sony Ericsson MBW-100: James Bond'a layık saat

Sony Ericsson, James Bond filmlerinde görmeye alıştığımız türden bir saati piyasaya çıkardı. Hem cep telefonunuzu kontrol edebilen, hem müzik çalabilen, hem de zamanı gösterebilen bu çok özel ürünün fiyatı 400 dolar. BW 100 isimli model cep telefonuna bluetooth teknolojisiyle bağlanıyor. Örneğin telefonunuza mesaj geldiğinde ya da arandığınızda bileğinizde bir titreşim hissediyorsunuz.

Sony Ericsson MBW-100

Fossil, ABACUS MobileWear ve FOSSIL Caller ID grubu saatlerini piyasaya sunacak ve Sony Ericsson da işbirliği kapsamında oluşturulmuş özel ürünlerini tanıtacak. Ortaya çıkacak bütün bu saatler Sony Ericsson'un Bluetooth destekli telefonlarına “görünmez” şekilde bağlanacak.

Sony Ericsson MBW-100

Sony Ericsson'un, entegre mobil iletişimdeki sınırları genişletmek için cep telefonu ve aksesuarlarındaki ileri teknolojiye daima önderlik etme hedefi, Fossil'in saat objesinin geçirdiği evrim sürecindeki kaçınılmaz Bluetooth saat hedefi mükemmel bir birliktelik yaratmış oldu. İşbirliği sayesinde “kol saatleri” artık sadece zaman göstergesi olmaktan çıkacak ve çok şık bir kol saatini, kişiye özel kullanıcı ara yüzüyle, çağrılara cevap verilen ve cep telefonundaki müzik ve görüntülerin idare edildiği vazgeçilmez bir mobil iletişim aracı haline getirecek.

Sony Ericsson MBW-100

İşbirliği, Sony Ericsson'un Bluetooth saat yaratma hedefini gerçeğe dönüştürmesi anlamına gelirken aynı zamanda mobil iletişimin de heyecan verici geleceğini belgeliyor. Bu, Sony Ericsson'un mobil iletişim ve Bluetooth konusundaki yenilikçi marka algısını tetiklerken, Fossil gibi bir ortak ile de teknoloji anlamında gerçekten yenilikçi olan bu saatlerin, hem çok özel hem de kullanıcılar tarafından aranan saatler olmasını sağlayacak.Eklenme tarihi: 10.10.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: