Nokia Türkiye’nin yeni pazarlama müdürü

Nokia Türkiye’nin yeni pazarlama müdürü

2000 yılından bu yana Nokia Türkiye’de görev yapan Çiçek Uyansoy İcan, Temmuz ayında Pazarlama Müdürü olarak atandı. İcan, Nokia’nın Türkiye ofisindeki tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Nokia Türkiye Satış Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, 1 Temmuz 2006 tarihi itibarıyla Pazarlama Müdürü olarak atandı. 2000 yılından bu yana Nokia’da çalışan İcan, Nokia Türkiye’nin tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Çiçek Uyansoy İcan kimdir?
Çiçek Uyansoy İcan lise eğitimini Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 1994 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği’nden mezun oldu. Ardından ABD’deki Texas Tech University’de Pazarlama üzerine MBA yapan İcan, iş hayatına Gön Deri Ürünleri’nde İhracat Müdürü olarak başladı. Eylül 2000’de Nokia Türkiye’ye giren Çiçek Uyansoy İcan, satış alanında farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra Satış Müdürü oldu. Bu süreçte Kanal Yöneticisi olarak da görev alan İcan, 1 Temmuz 2006 tarihinden itibaren Nokia Türkiye Pazarlama Müdürü olarak atandı. Evli ve bir çocuk annesi olan İcan, İngilizce biliyor.Eklenme tarihi: 18.09.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: