5 megapiksel LG KG920 Türkiye'de

5 megapiksel LG KG920 Türkiye'de

LG Electronics, en son ürettiği 5 mega piksel kameralı cep telefonunu Ortadoğu pazarına sundu. Kullanıcıların hayallerini gerçekleştirecek olan yeni ve ilginç tasarımıyla LG KG920, cep telefonunda devrim sayılabilecek özellikleri bir araya getirmesinin yanı sıra kendi kategorisindeki en ince telefonlardan birisi.

LG KG92018 mm’lik süper ince yapısıyla KG920, yeni “döner ve ince” tasarımıyla 5 mega piksellik bir dijital kameranın özelliklerini sunuyor. Kamera, 180 derece dönerek portre fotoğraf çekimi dışında yüksek çözünürlükte harika fotoğraflar elde etmenize de olanak sağlıyor.

KG920, otomatik odaklı CCD (Charged Couple) kamera ve 2 inçlik QVGA LCD ekranı bir araya getirerek VGA seviyesinde saniyede 30 kare görüntü elde edilmesine imkan veriyor. Bu eşsiz özelliklere sahip cep telefonu ayrıca, 1.5 metre mesafeden fotoğraf çekimine izin veren yanıp sönen flaşa da sahip.

LG KG920 ile çekilen resimler


RapidShare dosya indirme
Açılan sayfadan, soldaki hız göstergesinin altında yer alan Free User butonuna basınız. Geri sayım bittikten sonra görünecek olan Download butonuna basarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Güçlü tasarımı ve multimedya özellikleri ile son derece etkileyici olan KG920, MP3/ACC/WMA/3GP çalar özelliklerinin yanı sıra; Bluetooth, GPRS, Java, V1.1 USB girişi ve e-posta istemcisine sahip. Telefonun konuşma süresi 4, bekleme süresi ise 250 saat.

2 inçlik TFT ekran, 240x320 piksel çözünürlüğünde ve 262 bin renk desteği veriyor. Ekran, doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında bile ekrandaki renkler değişmiyor, diğer pek çok telefonun aksine KG920’de ekran üzerindeki yazılar her açıdan okunabiliyor. 128 MB’lık ortak belleği ve miniSD kart yuvası ile KG920, büyük müzik dosyalarını ve fotoğrafları saklamak için uygun bir alan sunuyor.

LG KG920 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınızEklenme tarihi: 17.08.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: