Motorola’nın yeni yüzü David Beckham

Motorola’nın yeni yüzü David Beckham

Motorola, profesyonel futbol dünyasının en fazla ilgi gören ismi David Beckham ile 3 yıllık bir anlaşmaya imza attığını duyurdu. Heyecan verici işbirliği, Asya pazarına yönelik büyük çalışmalarla başlayacak ve sonrasında farklı pazarlar için farklı kampanyalarla ilerleyecek. Motorola Türkiye yetkilileri, yıldız futbolcuyu Türkiye’deki hayranları ile buluşturacak çalışmalar için kolları sıvadıklarını belirttiler.

David Beckham Beckham’ı dünya kupasında da yalnız bırakmayan Motorola, tarzı ile dikkat çeken futbolcuyu Motorola’nın devrim yaratan tasarım telefonları ile destekleyecek. Beckham kupa süresince Motorola’nın ses getiren modelleriyle görülecek. Motorola aynı zamanda ekran koruyucular ve video klipler gibi Beckham’a ait özel cep telefonu içeriği geliştirerek efsane futbolcunun sihrini Motorola cep telefonu kullanıcılarıyla da buluşturacak.

Beckham, kısa süre önce U2 solisti Bono’nun katıldığı bir toplantı ile tanıtılan ve Afrika’da AIDS ile mücadele için satışa çıkarılan (MOTO)RED serisinin desteklenmesinde de rol alacak.

Beckham ile gerçekleştirilen anlaşma hakkında bir açıklamada bulunan Motorola Mobil İletişim Araçları Perakende Pazarlama Bölümü Başkan yardımcısı Jeremy Dale şu bilgileri verdi;

Bu işbirliğiyle ilgili hem kendimiz, hem müşterilerimiz, hem de tüketicilerimiz adına büyük heyecan duyuyoruz. David Beckham küresel bir ikon. Bu yüzden de farklı ve ses getirecek birçok projede kendisiyle çalışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Özellikle kendisine duyulan büyük ilginin, Afrika’da AIDS ile mücadeleye destek vermek için çıkardığımız (MOTO)RED serisine sağlayacağı katkılardan ötürü çok mutluyuz.Eklenme tarihi: 23.06.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: