Jabra, mobil müzik pazarına girdi

Jabra, mobil müzik pazarına girdi

Kablosuz iletişim aksesuarları pazarının lideri Jabra, Bluetooth kulaklık ve USB stereo adaptör ile mobil müzik sektörüne adım attı. Jabra’nın mobil müzik serisi ürünleri ile cep telefonu, mp3 çalar, masaüstü bilgisayar ya da laptop’tan kablosuz olarak stereo müzik dinlenebiliyor. Jabra USB adaptör ile, kullanıcıların kablosuz olarak bilgisayarlarından müzik dinlemelerine, konuşma yapmalarına ya da data transfer etmelerine olanak tanıyor.

JabraBluetooth kulaklık denince akla ilk gelen marka olan Jabra, piyasaya sunduğu iki yeni mobil müzik ürünü ile kullanıcılara hem kablosuz müzik dinleme, hem de müzik dinlerken cep telefonuna gelen çağrıları yanıtlama imkanı sunuyor. 14 saat müzik dinleme, 16 saat konuşma olanağı veren Jabra’nın ilk mobil müzik ürünü aynı anda iki Bluetooth’lu ürüne bağlanabiliyor.

Jabra Adaptör ise bilgisayar ya da laptop’un Bluetooth bağlantısı yaparak Jabra stereo kulaklık, PDA, dijital kamera, yazıcı, mobil telefon, akıllı telefon ve benzeri ürünlere bağlanabilmesini sağlıyor.

Yürürken, araba kullanırken, ev işi yaparken ya da ofiste çalışırken kablosuz olarak Hi-Fi stereo müzik dinleme imkanı ile cep telefonuyla görüşme olanağını bir arada sunan Jabra kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Jabra ile cep telefonu, mp3 çalar, masaüstü bilgisayar ya da laptoptan müzik dinlerken cep telefonuna gelen çağrılar kabul edilebiliyor. Müzik dinlerken gelen çağrılar otomatik olarak Jabra’ya aktarılıyor ve kullanıcılar Jabra üzerinde bulunan tuşlar ile çağrıyı kabul edip görüşme sona erdiğinde kaldıkları yerden müzik dinlemeye devam edebiliyor ya da çağrıyı reddedebiliyorlar.Eklenme tarihi: 18.05.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: