Cep telefonunda 7 megapiksel devri

Cep telefonunda 7 megapiksel devri

Samsung 5 megapiksel kameralı cep telefonunun ardından CeBIT’te tanıttığı dünyanın ilk 7 megapiksel kameralı cep telefonunu piyasaya sürdü. SCH-V770 model cep telefonu, bugüne kadar geliştirilen en yüksek çözünürlüğe sahip kameralı cep telefonu olma özelliğini taşıyor.

Samsung SCH-V770 Kameralı cep telefonları piyasası özellikle 2004’de dünya çapında yaşanan patlamayla oldukça kızışan bir sektör haline geldi. Samsung şüphesiz bu sektörde özellikle yenilik konusunda sahip olduğu liderlik koltuğunu kolay kolay bırakacağa benzemiyor. 7 megapiksel çözünürlüğe sahip dijital kameralarla aynı kalitede çekim yapabilen V770, 3x optik ve 5x dijital yakınlaştırmaya sahip. Samsung V770 kullanıcılarına otomatik odaklama ve flaşlı çekim imkanı da tanıyor.

QVGA çözünürlüğündeki LCD ekranıyla V770’nin dahili hafızasına ek olarak 32 MB’lık MMCmicro flaş kartla beraber geliyor. Bir yüzü cep telefonu bir yüzü dijital kamera görünümüyle sıra dışı bir tasarıma sahip olan V770 MP3 player, kartvizit okuyucu ve 64 polifonik ses özellikleri de sunuyor. Ayrıca dikkat çeken bir diğer özellik olarak telefonun televizyona bağlanmasını sağlayan TV-Out dikkat çekiyor. V770’in ağırlığı 180 gramEklenme tarihi: 15.04.2006

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: