Disney Mobile: Çocuklar için telefon

Disney Mobile: Çocuklar için telefon

Disney gelişen cep telefonu pazarı ile çocuklar ve ailelerinin ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak, kendi logo ve markası ile LG ve Pantech tarafından üretilecek kameralı bir cep telefonu konsepti geliştirdi. Çocuklar için üretilen bu özel cep telefonu PC bağlantısı ile ailelerin telefon üzerinde etkin kontrollere sahip olmasını sağlıyor.

Disney Mobile - LG

Aileler cep telefonu kontrol sistemi sayesinde; aylık konuşma sürelerini, mesaj sayılarını ayarlayabildikleri gibi yapılan görüşmelerin ve gönderilen mesajların hangi numaralara gittiği ve hangi numaralardan geldiğine dair bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. İstendiği takdirde telefonun sadece belli gün ve saatlerde aktif olması sağlanabiliyor. Aynı zamanda telefon içerisinde bulunan GPS sistemi ile bilgisayar ve cep telefonu aracılığı ile çocuğun bulunduğu nokta hakkında bilgi alınabiliyor.

Bu işe aileler çok sevinecekler. Çocukları kontrol altına almak için uygun görünüyor. Disney böylece, tek taşla iki kuş birden vuruyor.Eklenme tarihi: 11.04.2006
Kaynak: Marketing Post

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorumlar

oğuz kağan yüksel - 14.02.2014 21:05:00
samsug
Sen de yorum yap
Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: