Goller Turkcell’le anında cepte

Goller Turkcell’le anında cepte

Ayda sadece 10 SMS / 20 kontör‘e takımınızın Turkcell SüperLig maçlarındaki tüm gollerini, gol olmayan maçlarda ise önemli pozisyonları öğrenmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse hemen cep telefonunuzun mesaj kısmına GOL yazıp 4515‘e gönderin. Abone olan herkese ekstra olarak Turkcell SüperLig haber paketi hediye.

Nokia E51Ücretlendirme nasıl?
Ücretlendirme iki aşamada gerçekleştiriliyor. Şimdi abone olursanız ligin ilk yarısına kadar olan 5 aylık dönemde aboneliğiniz devam ediyor ve abonelik ücreti olan 50 SMS / 100 kontör peşin olarak alınıyor. Ligin ikinci yarısına gelindiğinde abonelik iptal mesajını göndermediyseniz, ligin ikinci yarısı içinde abone olmuş sayılıyorsunuz ve 5 aylık ücret olan 50 SMS / 100 kontörlük ücret peşin olarak alınıyor.

Ayrıntılar neler?
Kampanyaya katılan Turkcell’lilerden, cep telefonları MMS veya video desteklemeyen aboneler gol videolarını alamazlar. Kampanyaya her takım için bir kez katılabilirsiniz. Hediye edilen Turkcell SüperLig haber paketi FOTOMAÇ, FANATİK ve ya LİGTV haber paketlerinden bir tanesi olacak, fakat sizin bunlardan birini seçme hakkınız bulunmuyor. Kampanya Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor için geçerli.

Mobilize Bilgi
Turkcell hattınıza kontör yüklemek için 8090, bakiye sorgulamak için 8091’i arayabilirsiniz. Kontör göndermek için, cep telefonunuzun mesaj kısmına, göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası ve göndermek istediğiniz kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak yazınız ve 2277 gönderiniz.Eklenme tarihi: 19.09.2007
Kaynak: Mobiletişim | Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: