Formula 1’e bilet kazanma şansı

Formula 1’e bilet kazanma şansı

Vodafone, sponsoru olduğu Formula 1 McLaren Mercedes takımı’nın avantajlarını sonuna kadar kullanıyor. “Hayatını Değiştirdiğin An” konulu yeni kampanya kapsamında, konuya uygun resmini veya videonu Youppo.com sitesine “vodafonef12008” etiketi ile ekleyen ve en çok oylananlar sıralamasında ilk 50’ye girenler, 50 adet Formula 1 biletinden birini veya 50 adet Motorola SLVR L7 cep telefonundan birini kazanıyor.
Motorola SLVR L7
Kampanyaya katılmak için
Kampanyaya katılmak için resminizi veya videonuzu “vodafonef12008” etiketi ile Youppo.com sitesine yüklemeniz yeterli. 05 Mayıs saat 17:00’de bitecek yarışmada ilk 100’e giren video veya resim sahipleri yarışmayı kazanacaktır.

Motorola SLVR L7 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Mobilize Bilgi
Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 02.05.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: