Faturalı alan da, geçen de kazanıyor

Faturalı alan da, geçen de kazanıyor

Yeni bir Turkcell faturalı hat aldığınızda veya HazırKart’tan faturalı hatta geçiş yaptığınız taktirde isterseniz her yöne 20 YKr’a, isterseniz tüm Turkcell abonelerini ve sabit numaraları dakikası en fazla 15 Ykr’a arıyorsunuz. Bu iki seçenekten yalnız birini seçebiliyorsunuz. 30 Nisan 2008 tarihine kadar devam edecek olan kampanyanın avantajları bununla sınırlı değil.
Samsung SGH-L760
Avantajlar neler?

  • 6 ay boyunca FaturaCell servisinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.
  • 3 ay boyunca eski numaranızı arayanlara ücretsiz olarak yeni numaranızı anons ettirebiliyorsunuz.
  • DakikaBizden ile her ay fatura tutarına göre ücretsiz dakikalar kazanabiliyorsunuz.
  • Faturalı hattınızı Yeni tesis vergisi ve TGM ruhsat ücreti ödemeden alabiliyorsunuz.
  • 6 ay içinde faturalı hattan memnun kalmazsanız, eski hattınızı geri alabiliyorsunuz.

Her yöne 20 YKr’a konuşmak için
Her yöne 20 YKr kampanyasından yararlanabilmek için hattın kullanıma açılmasından sonraki 30 gün içinde HER YONE yazarak 2777’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.

15 YKr’a konuşmak için
Tüm Turkcell aboneleri ve sabit hatlar ile dakikası en fazla 15 YKr’a konuşmak için BizBize Hepimiz tarifesindeki Alo paketlerden birini alabilirsiniz. Bunun için ABONE yazıp boşluk bırakıp, istediğiniz paketin adını yazarak 7000’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. (Örnek: ABONE ALO120)

Mobilize Bilgi
Turkcell hattınıza kontör yüklemek için 8090, bakiye sorgulamak için 8091’i arayabilirsiniz. Kontör göndermek için, cep telefonunuzun mesaj kısmına, göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası ve göndermek istediğiniz kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak yazınız ve 2277 gönderiniz.Eklenme tarihi: 14.04.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: