Eski telefonundan kurtulmak için bahane

Eski telefonundan kurtulmak için bahane

Vodafone Shop’lardaki tüm telefonlar, özel avantajlarla alıcılarını bekliyor. Cep telefonu kullanıcıları, Ocak 2008’in sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, Vodafone Shop’lardan Axess’e özel %0 faiz ve 12 ay taksit imkanıyla istedikleri marka telefonu satın alabilecek.

Sony Ericsson W880iTüm markalar mevcut
Kullanıcılar bu kampanya ile Vodafone Shop'larda satılan LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sagem veya Sony Ericsson cep telefonlarından istediği model bir telefona, Axess’e özel vade farksız ve 12 taksit avantajıyla sahip olacak. Üstelik Blackberry 8800 - 8310 ve 8100 modelleri, Vodafone 225 ve Vodafone Mobile Connect Card da Axess’e özel 12 taksit imkanıyla. Telefonlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sony Ericsson W880i ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Mobilize Bilgi
Sitemizde bulunan yüzlerce telefondan beğendiklerinizi inceleyebilir, istediğiniz telefonlara yorum yazıp puanlama yapabilirsiniz. Yaptığınız yorumlar onaylandıktan sitemizde yayınlanır ve diğer kullanıcılar için ön bilgi oluşturur. Yorum sayfasında verdiğiniz mail adresini diğer kullanıcılar göremezler.Eklenme tarihi: 02.01.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: