Elektronik cihazlar birbirine bağlanıyor

Elektronik cihazlar birbirine bağlanıyor

Ericsson’un yeni modülü GPS navigasyon cihazları, dijital e-kitap’lar ve diğer popüler taşınabilir tüketici elektroniği cihazlarına hızlı bir şekilde kurulum sağlamayı hedefliyor. Mobil genişbant imkanlarının günlük yaşamın bir parçası olması nedeniyle yeni modül, medya oynatıcılarına, dayanıklı tüketim mallarına ve daha pek çok cihaza entegre olma potansiyeline sahip.

Sony Ericsson X2En küçük modül
C3607w adlı yeni Ericsson modülü işlemci ve bağlantı tasarımını ayırarak, cihaz üreticilerine, yeni nesil pratik ve yenilikçi elektronik cihazlar oluşturmak için gereken esnek ve bağımsız bağlantı çözümünü sağlıyor. Ericsson’un önceki modüllerinin üçte biri boyutunda olan C3607w, geniş bir operatör onay programıyla birlikte sunuluyor. C3607w, hem pazara çıkış süresini kısaltan hem de entegrasyonu kolaylaştıran seçkin bir telif hakları korumasına da sahip.

Yeni yılın ilk aylarında hazır
C3607w, Ericsson’un bugüne kadar geliştirdiği en küçük, en hafif ve en hızlı mobil genişbant modülü olma özelliğini taşıyor. C3607w modülü, öncekilerden %40 kadar daha az güç harcamasının yanında 5,76 Mbps‘lik bir hıza erişebiliyor. Ericsson’un uzaktan uyku modundan çıkarma komutlarına izin veren “wake-on-wireless” özelliğine sahip olan genişbant modülü, güvenlik ve mesajlaşma için yeni bir uygulama seti imkanı da sunuyor olacak. Ericsson'un C3607w tüketici elektroniği modülünün 2010’un ilk çeyreğinde hazır olması bekleniyor.Eklenme tarihi: 02.10.2009
Kaynak: Mobiletişim | Cep telefonu

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: