Eğlencenin en akıllı yolu Kapalı Gişe’de

Eğlencenin en akıllı yolu Kapalı Gişe’de

Son dönemin revaçta grup satınalma sitelerine yeni bir soluk getirecek kapaligise.com açıldı. Türkiye’nin her yerinden eğlenceseveri birbirinden güzel ve popüler konser, sinema, tiyatro, gösteri sanatları ve spor etkinlikleri ile buluşturacak site, ‘Eğlencenin En Akıllı Yolu’ sloganı ile cazip bilet fırsatları sunuyor.

Eğlencenin en akıllı yolu Kapalı Gişe’de 1 TL’ye Bilet
Hergün farklı etkinlikleri üyeleri ile buluşturacak Kapaklı Gişe internet sitesi açılışını benzersiz fırsatlarla kutluyor. Açılış haftasında pek çok etkinliğe ait ilk 10 bilet 1 TL’ye sahibine ulaşıyor. Her etkinlik için hedeflenen bilet satış rakamının belirtilen zaman dilimi içinde gerçekleşmesi durumunda satış işleminin yapılacağı Kapalı Gişe, “Davet Et Kazan” bölümüyle de ekstra fırsatlar sunuyor. Sosyal ağlarda siteyi tanıtan üyeler, siteye kazandırdığı her 10 arkadaşı için de dilediği bir etkinliğe davetiye kazanıyor.

Eğlence, organizasyon ve iletişim sektöründe deneyimli bir grup girişimci tarafından kurulan FGP Bilişim Hizmetleri’ne ait bir marka olan Kapalı Gişe, en popüler ve eğlenceli etkinliklere avantajlar sunarken, aynı zamanda üyelerinin şehrin sosyal hayatından haberdar olmasını da sağlıyor.Eklenme tarihi: 16.03.2011
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: