Dünya ile mesajlaşmanın kapıları açılıyor

Dünya ile mesajlaşmanın kapıları açılıyor

Vodafone Türkiye, yurtdışıyla SMS alışverişi sağladığı operatör sayısını artırarak 741’e çıkardı. Vodafone Türkiye’nin yaptığı geliştirmeyle artık GSM standardında hizmet vermeyen operatörlerle de SMS alışverişi yapılabilecek.

Samsung SGH-B130Dünya ile mesajlaşma
GSM standardında hizmet veren operatörlerin, bu standardı kullanmayan operatörlerle SMS trafiği sağlayabilmek için altyapılarında ayarlamalar yapmaları ve yurtdışı bağlantılarını güçlendirmeleri gerekiyor. Uygulama sayesinde Vodafone abonelerinin, GSM standardında hizmet vermeyen yabancı operatörlerin aboneleriyle de mesajlaşabileceklerini belirten Vodafone Türkiye Promosyon ve Uluslararası Teklifler Bölüm Başkanı Erkut Erkut, “Bu geliştirmeyle özellikle ABD’deki Verizon, Sprint gibi abone sayısı oldukça yüksek operatörlerle mesaj alışverişine başladık. Örneğin Verizon’ın 67,2 milyon abonesi bulunuyor” dedi.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 21.07.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: