Diğer hatlarını kapatan kazanıyor

Diğer hatlarını kapatan kazanıyor

Diğer operatörlerdeki hatlarını kapatıp Turkcell’den yeni kurumsal hat alan şirketler, diğer operatördeki hatlarını kapattıklarını belgeleyerek faturalı hat başına 60 dakika, faturasız hat başına 240 kontör kazanıyorlar. Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir taahhüt vermenize gerek yok, tek yapmanız gereken gerekli belgeleri en yakın Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi, Turkcell Extra ya da Turkcell İletişim Merkezi’ne getirmek. Kampanyadan diğer operatörlerdeki hatlarını kapattığını belgeleyerek yeni kurumsal hat alan tüm müşteriler yararlanabilirler.
Turkcell HTC Tytn II
Kampanya detayları:

  • Kampanya 10 Mayıs 2008 tarihine kadar geçerli.
  • Kampanyadan faydalanmak için diğer operatördeki hatların kapandığına dair belgelerin teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde yüklenen dakika ve kontörler Turkcell’den Turkcell’e aramalar için geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde yüklenen dakikalar ilk fatura dönemi + 21 gün içinde, yüklenen kontörler 30 gün içinde kullanılmalıdır.

Mobilize Bilgi
Turkcell hattınıza kontör yüklemek için 8090, bakiye sorgulamak için 8091’i arayabilirsiniz. Kontör göndermek için, cep telefonunuzun mesaj kısmına, göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası ve göndermek istediğiniz kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak yazınız ve 2277 gönderiniz.Eklenme tarihi: 18.04.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: