Cepten Facebook hepsinde ücretsiz ama

Cepten Facebook hepsinde ücretsiz ama

Facebook, Avea, Turkcell ve Vodafone ile yaptığı anlaşmalar sonucunda cep telefonundan Facebook Mobil internet sitesine bağlananlardan bağlantı ücreti alınmayacak. Siteye girerken bağlantı ücreti vermemek için herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek yok.

0.facebook.com adresine gireceksiniz
Aboneler cep telefonlarından 0.facebook.com adresine bağlanarak Facebook sitesine ücretsiz ulaşabilecek. Site daha önce var olan ve halen kullanılmaya devam eden m.facebook.com mobil sitesinin daha hafif bir versiyonu. m.facebook.com sitesine Vodafone aboneleri zaten ücretsiz bağlanabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz değil
Yeni adreste bir resim, video veya site dışı kaynaklı bir bağlantıya tıkladığınızda, standart siteye yönlendiriliyorsunuz. Böylece ücretsiz hizmet sona ermiş oluyor. 0.facebook.com sitesinde sınırlı bir şekilde profilinizi görebilir gelen mesajlarınızı okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Durumunuzu güncelleyebilir ve arkadaşlarınızın profillerine göz atabilirsiniz. Resimlere bakmak isterseniz, bu veri miktarı ücretlendiriliyor.Eklenme tarihi: 21.05.2010
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: