BlackBerry L modeli fotoğrafları İnternet’e sızdı

BlackBerry L modeli fotoğrafları İnternet’e sızdı

2012’nin sonlarına doğru gelirken, geçtiğimiz seneyi umduğu gibi atlatamayan Research In Motion 2013’ün başlarında tanıtacağı hem yeni işletim sistemi BlackBerry 10 hem de yeni serisi L modeli telefonlarından oldukça umutlu. Özellikle işletim sistemi için ayrı bir çaba sarfeden RIM, İnternet’e sızan yeni telefonuyla da alışagelmiş BlackBerry tasarımına farklı bir açıdan yaklaşıyor.


İnternete sızan fotoğraflarda BlackBerry L modeli RIM’in tablet bilgisayarı PlayBook’un küçültülmüş bir versiyonu gibi duruyor. Fotoğraflar dışında herhangi bir bilgi bulunmazken tamamen dokunmatik ekrandan oluşacak cihazın çıkartılabilir batarya alışkanlığına devam ettiği görülüyor. Ekran 4 ile 4.5 inç arasında olması beklenirken özellikle telefonun tasarımında ayrı bir kalite farkı göze batmıyor değil.


Tanıtılma tarihi olarak 30 Ocak 2013 gösterilirken L serisi modeli ile birlikte yeni işletim sistemi BlackBerry 10’de ilk defa kullanıcının karşısına çıkacak. Esas merak edilen konu ise RIM’in bu yeni oluşumu ile rakipleri arasında nasıl ayakta duracağı.Eklenme tarihi: 12.12.2012

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: