BlackBerry Desktop Manager Mac

BlackBerry Desktop Manager Mac

RIM BlackBerry, Mac kullanıcıları için geliştirilen BlackBerry Desktop Manager yazılımını duyurdu. Yeni yazılım, Mac kullanıcılarına iletişim bilgilerini, takvim randevularını, görevlerini ve notlarını BlackBerry akıllı telefonlarıyla güvenli yoldan kolaylıkla senkronize etmenin yolunu açıyor.

  • Mac için BlackBerry Desktop Manager yazılımını bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

BlackBerry BoldKolayca senkronize
Yeni BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac kullanıcılarına iCal, Adres Defteri, Microsoft Entourage gibi alışık oldukları Mac uygulamalarını, BlackBerry akıllı telefonlarıyla sorunsuz ve kolayca senkronize etme imkanı tanıyor. Böylece, uygulama ekleme, çıkartma, otomatik yedekleme, yedeklenen dosyaları kriptolama ve yazılım güncellemesi kurma gibi işlemler Mac kullanıcıları için daha da basitleşti.

iTunes desteği
BlackBerry Desktop Manager ayrıca, Mac kullanıcılarının iTunes müzik arşivlerini BlackBerry akıllı telefonlarıyla senkronize etmelerini sağlayan BlackBerry Media Sync’i de entegre ediyor. Kullanıcılar, şarkı bilgileri de dahil BlackBerry Desktop Manager yazılımı üzerinden istedikleri iTunes şarkılarını seçip, hızlı bir şekilde BlackBerry akıllı telefonlarına yükleyebilecek.

Desteklediği cihazlar
BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac OS 10.5.5 kurulu Mac bilgisayarları ve BlackBerry OS 4.2 ile üstü sürümlerin yüklü olduğu BlackBerry akıllı telefonlarını destekliyor.Eklenme tarihi: 03.10.2009
Kaynak: Mobiletişim | Cep telefonu

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: