Avea Faturalı hatta geçen kazanıyor

Avea Faturalı hatta geçen kazanıyor

Avea, 6 Ağustos 2007’den itibaren geçerli olmak üzere üç ay sürecek yeni bir kampanyaya başladı. Bu yeni kampanya süresince herhangi bir faturasız tarifeden herhangi bir faturalı tarifeye geçiş yapan abonelerine Avea, 6 ay boyunca her ay 30 dakika hediye edecek. Hediye dakikalar Sony Ericsson K810iAvea numaralarına ve sabit hatlara doğru yapılan aramalar için 30 gün boyunca geçerli olacak.

Faturasız tarifeden faturalı tarifeye geçmek isteyen Avea aboneleri, kampanyadan faydalanmak için 6 Kasım 2007 tarihine kadar ilgili belgelerle (nüfus cüzdanı, su, elektrik, telefon, doğalgaz faturası veya kredi kartı ekstresi) Avea İletişim Merkezlerinden geçiş işlemini gerçekleştirebilecek. Öte yandan ilgili belgeleri ve geçiş talep ettiğine dair bir dilekçeyi Avea Müşteri Hizmetlerine fakslayan aboneler de kampanyadan faydalanma fırsatını yakalayacak.

Mobilize Bilgi
Avea Müşteri Hizmetleri için 500, hattınıza kontör yüklemek için 9333, bakiye sorgulamak için 9333’ü arayabilirsiniz. Kontör göndermek için, cep telefonunuzun mesaj kısmına, göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası (Başında sıfır olmadan) ve göndermek istediğiniz kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak yazınız ve 9235’ gönderiniz.Eklenme tarihi: 12.08.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: