Avea biDünya yeni yıl kampanyası

Avea biDünya yeni yıl kampanyası

Avea’nın mobil içerik ve eğlence servisi biDünya yılbaşında birbirinden değerli hediyeler kazandırıyor. biDünya servislerini kullanan 1 kişi Vespa Scooter, 50 kişi Samsung U900 cep telefonu ve tüm katılanlar 4 kontör / 1 dakika hediye kazanacak.

Samsung SGH-U900 SoulHangi servisler kazandırıyor?
Ringa, Poli Melodi, Gerçek Ses, Tema, Duvar Kağıdı, Video, Müzikİndir, Oyun servislerini kullan ya da FB, GS, TS, BJK Futbol paketine, Astroloji paketine, Diyet paketine, İyi Yaşam paketine, SMS Hava Durumu paketine, Finansinvest paketine, TJK Ganyan paketine, Yasemin Boran Astroloji paketine, Basit Tektaş Astroloji paketine, KamuHaber paketine, Anadolu Ajansı Haber paketine, Hürriyet Haber, Hürriyet Astroloji, Hürriyet Spor, Hürriyet Trendy Bilgi paketlerine, MMS paketine ya da Paket5'e üye olanlar çekiliş hakkı kazanıyor.

Kampanya detayları
Bu kampanya 13.01.2009 günü akşam saat 23:59 itibariyle sona erecektir. Bu servislere zaten üye iseniz bu kampanyaya otomatik olarak katılmış sayılırsınız. Çekiliş sonuçları 25.01.2008 tarihinde Mobiletişim’de açıklanacaktır.Eklenme tarihi: 27.12.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: