Asıl Şampiyonlar Ligi şimdi başlıyor

Asıl Şampiyonlar Ligi şimdi başlıyor

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Partneri ve Resmi Mobil İletişim Şirketi Vodafone’un düzenlediği, futbolsever üniversite öğrencilerinin hem eğlenme hem de Moskova’daki Şampiyonlar Ligi finalinde Türkiye adına yarışma şansı bulacağı Vodafone Cup 2008’in Türkiye elemeleri başlıyor.
Samsung G400 Soul
24 Mart son gün
Vodafone Cup Türkiye'ye, 33 ildeki 80 üniversitede öğrenim gören, 18 yaş üzeri kadın-erkek tüm öğrenciler 23 Mart’a kadar başvurabilecek. 7 üniversite öğrencisinden kendi takımını kuranlar Vodafone’un bu yarışma için özel olarak oluşturduğu www.vodafonecupturkiye.com adresine kayıt yaptıracak ve 24 Mart’tan itibaren ulaşabildikleri herkesten oy toplamaya başlayacaklar. Şampiyonanın bu bölümünde “iyi oyunculuk” değil “iyi propaganda” ve “geniş çevre” etkili olacak. İnternet üzerinde 6 Nisan’a kadar sürecek heyecanlı oylama maratonu, Türkiye finaline kalacak 16 takımı belirleyecek. Böylece şampiyona internetten yeşil sahaya taşınacak. Artık iyi oynayan takımın kazanacağı final karşılaşmaları 20 Nisan’da İstanbul'da sürprizlerle dolu bir festival havasında gerçekleşecek. Takımların mücadelesi Number One TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye Şampiyonu’nun son durağı Moskova
İstanbul’daki heyecanın noktalanmasıyla beraber UEFA Şampiyonlar Ligi’nin keyifli heyecanı başlayacak. Vodafone Cup Türkiye Şampiyonu olan takım, 19-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacak turnuva finaline katılmak üzere Moskova’ya gidecek. Almanya, Hollanda, İngiltere, İspanya, Macaristan, Mısır ve Türkiye takımları, Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı 21 Mayıs'ta Moskova’da Vodafone Cup Dünya Şampiyonu olmak için mücadele edecek. Final karşılaşmaları, aynı gün UEFA Şampiyonlar Ligi finallerine de sahne olacak Moskova’nın ünlü Luzhniki Stadyumu’nda yapılacak.

Vodafone Cup Dünya Şampiyonası
Vodafone Cup Türkiye'nin 20 Nisan'da İstanbul'da oynanacak finallerine katılacak takımların ve Türkiye Şampiyonu’nun 19-22 Mayıs tarihleri arasındaki Rusya gezisi ile ilgili tüm ulaşım ve konaklama masrafları Vodafone tarafından karşılanacak.Sony Ericsson T303i Moskova’da birer VIP konuk olarak ağırlanacak final yolcuları, 4 gün boyunca özel etkinlikler ve sürprizlerle dolu Moskova gezisinin tadını çıkaracak. Türkiye takımı, Vodafone Cup Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme fırsatını ve Şampiyonlar Ligi’ni yerinde izleme ayrıcalığını da kazanacak.

Vodafone Cup 2008 Takvimi

 • Son başvuru tarihi 23 Mart
 • Oylama başlangıcı 24 Mart
 • Oylama bitimi 6 Nisan
 • Türkiye finali 20 Nisan
 • Dünya finali 21 Mayıs

  Mobilize Bilgi
  Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.  Eklenme tarihi: 11.03.2008
  Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

  Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

 • Yorum Yap

  Yorum Yap
  * Ad - Soyad: E-Posta:
  * Mesajınız: