Apple iPad 5 olduğu iddia edilen fotoğraflar ortaya çıktı

Apple iPad 5 olduğu iddia edilen fotoğraflar ortaya çıktı

Son günlerde artan yeni iPhone ve 5. Nesil iPad iddialarına bir yenisi daha ekleniyor. Bu sefer fotoğraflarla desteklenen iddiada, 9to5Mac sitesi kendilerine fotoğrafı gönderen kaynakların kare içerisinde görünen kasanın 5. nesil iPad’e ait olduğunu söylediklerini belirtirken bunu diğer kaynaklarına doğrulatamadıklarını özellikle belirtiyor.


Daha önce söylenen iddiaları doğrular nitelikteki fotoğraflarda dikkat çeken yapı 5. nesil iPad’in iPad mini ile benzer bir şekilde ince ve hafif bir görüntü sergiliyor. 128 GB depolama alanına sahip iPad iddialarının ise 4. Nesil iPad’e ait olacağı söylenirken Mart ayında tanıtılacak cihazın yeni iPad değil bu olacağı, yeni iPad’lerin tanıtımının ise takvimde Ekim ayı olarak gözüktüğü iddia ediliyor.


Günden güne artan dedikoduların hangisi gerçek gerçekten kestirmek zor. Bakalım kullanıcıları bu kadar heyecanlanırken ve rekabet üst seviyelere tırmanmışken Apple yeni ürünleriyle bu heyecan ve rekabete nasıl bir cevap verecek bekleyip göreceğiz.Eklenme tarihi: 29.01.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: