Apple akıllı saat için 100 kişilik bir ekip çalışıyor

Apple akıllı saat için 100 kişilik bir ekip çalışıyor

Akıllı telefonlardan sonra geleceğin trendi giyilebilir teknolojiler olacağı sürekli uzmanlar tarafından vurgulanıyor. Firmaların bu sektörle ilgili çalışmalarını içeren haberlerde doğal olarak sürekli sitemize konu oluyor. Geçtiğimiz süreçte Apple’ın akıllı saat üzerinde çalıştığı ile ilgili haberleri sizinle paylaşmıştık. Şimdiki iddiaysa Apple’ın bu çalışmaya verdiği önemi gösteriyor.


Bloomberg kaynaklı haberde Apple’ın akıllı saat için 100 kişilik bir ekibi görevlendirdiği üzerine. Firmaya yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Apple’ın akıllı saat üzerinde ciddi bir çalışma üzerinde olduğu ve ürünlerinin arasında bu saati de ekleyerek ekosistemi genişletmek için yoğun bir çaba sarf ettiği.

Google’ın Project Glass’ı ile rekabet içerisinde olacağı iddia edilen Apple’ın akıllı saati ile ilgili henüz bir resmi açıklama gelmedi ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek çok yakında bizi bir sürpriz bekleyebilir. Bakalım Apple bu sefer teknolojiye nasıl bir damga vuracak.Eklenme tarihi: 14.02.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: