Turkcell Platinum - Dosyalar

Turkcell Platinum
Turkcell_Platinum

Turkcell Platinum Turkcell’in, ayrıcalıklı müşterilerine özel servisler vermek için oluşturduğu bir gruptur. Turkcell Platinum’a geçtiğinizde normal tarifelerden farklı olarak özel fiyatlara konuşur, size özel müşteri temsilcisinden hizmet alır, adresinize hizmet veren uzman ekiplerden, ücretsiz asistan ve ücretsiz Concierge servisinden yararlanabilir ve Sihirli Kart’ınızla seçkin mağaza ve markalarda indirim avantajı yakalayabilirsiniz. Turkcell Platinum’un birbirinden ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerinden yararlanmaya bir an önce başlamak için tek yapmanız gereken, PLATINUM yazıp 7010’a göndermek Turkcell Platinum üyeliğiniz, seçtiğiniz ekonomik konuşma paketi üyeliğinizin başlangıcını takip eden ilk fatura döneminizden itibaren başlayacaktır.
Ayrıcalıklı fiyatlara konuşun
Platinum paketinizde yıl boyunca hafta sonları diğer tüm Turkcell aboneleri ile ayda 2000 dakikaya kadar ücretsiz konuşuyorsunuz. İşte diğer Platinum avantajlarınız:

 • Platinum paketinizdeki her yöne 1200 dk.’nın fiyatı KDV dahil ÖİV hariç 120 YTL dir.
 • Aldığınız ALO 2500, Herkesle 1200 veya Herkesle 2500 paketleri sayesinde uygun fiyatlarla konuşursunuz,
 • 2008 yılı içinde, bir ekonomik mesaj paketi ya da internet paketi satın aldığınızda ilk üç ay boyunca yalnızca yarı fiyatını ödeyerek bu paketlere sahip olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu fırsattan her abone yalnızca bir kere faydalanabiliyor.
 • Yıl boyunca hafta sonları diğer Turkcell’lilerle yaptığınız yurt içi konuşmalar için hiçbir ücret ödemezsiniz. Bu hizmet ayda 2000 dakika ile sınırlıdır.

Ayrıcalıklı müşteri hizmetleri
Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri’nin ücretsiz numarası 0532 757 1 532’yi aradığınızda numaranızı tanıyan sistem sayesinde hep aynı müşteri temsilcisi tarafından karşılanırsınız. Sizi tanıyan bu kişisel müşteri temsilciniz, Turkcell hattınız ve servisleriyle ilgili tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı olur. Hiçbir şekilde sırada beklemez veya sesli yanıt sistemi ile karşılaşmazsınız. Kişisel müşteri temsilcileri hafta içi 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kişisel müşteri temsilcinizin hizmet veremediği gün ve saatlerde dilerseniz kendisine size geri dönüş yapması için not bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer müşteri temsilcileri sizinle aynı titizlikle ilgilenirler.
Ücretsiz Asistans Servisi
Ücretsiz Asistans Servisi, Turkcell müşterilerine günlük hayatlarını kolaylaştırıcı çeşitli servislerin asistans modelinde sunulması hizmetidir. Turkcell Asistans, müşteri ihtiyaçlarını ambulans, çekici, çilingir, çiçekçi gibi hizmet sağlayıcıları koordine ederek cevap vermektedir. Turkcell Asistans Servisi dahilinde;
 • Bireysel Asistans ile sinema, gösteri, restoran vb. rezervasyon hizmetlerinde, hediye ve çiçek gönderimlerinizde ve hukuki danışmanlık konularında aklınıza takılan bir konuda bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda,
 • Seyahat Asistans ile yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için rezervasyon ve bilet işlemlerinizde,
 • Konut Asistans ile elektrik ve su tesisatı tamiri, çilingir hizmeti, camcı ve marangoz temini ile ilaçlama ve temizlik hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli konut hizmetleri,
 • Yol Asistans ile yol yardım hizmeti dahilinde çekici temini ve zorunlu hallerde konaklama, araç kiralama, araç muhafaza ve muayene hizmetleri ya da ulaşım organizasyonları gibi teknik asistans hizmetlerinden yararlanır;
 • Medikal Asistans ile tıbbi danışmanlık ve ilaç temini, acil durumlarda sınırsız ve ücretsiz kara ve hava ambulansı hizmeti ile eve doktor gönderimi de dahil olmak üzere birçok tıbbi yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl?
Turkcell Gold ve Turkcell Platinum aboneleri bu servisten ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. 0532 757 1 532'ye yapacağınız tüm aramalar ücretsizdir. 0532 757 7070 Turkcell Asistans Çağrı merkezini aradığınızda mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Servisi ücretli kullanmak isteyen, Turkcell Gold ya da Turkcell Platinum olmayan Faturalı aboneler için ücret aylık 10 YTL, Hazır Kartlı aboneler için aylık 70 kontördür.

Önemli detaylar
 • Turkcell Asistans servisinden sadece servise üye olunan hat sahibi veya kullanıcısı hizmet alabilmektedir.
 • Haklarınızı başka birine kullandıramazsınız. Hizmet tipine göre bazı hizmetlerden ücretli veya indirimli olarak sadece 1. derece yakın akrabalarınızı yararlandırabilirsiniz.
 • Turkcell Asistans Hizmeti Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Ücretsiz Concierge Servisi
Artık concierge hizmetiyle 7 gün 24 saat hizmetinizde olacak ve farklı seyahat alternetifleri de dahil olmak üzere sosyal yaşamınızla ilgili her türlü konuyu danışabilceğiniz, size özel çözümler üreterek önerilerde bulunacak danışmanlarımız var.

 • Seyahat Danışmanınız: Keyfinize ve beklentilerinize uygun gezi rehberliği.
 • Alışveriş ve Organizasyon Danışmanınız: Özel günleriniz için alışveriş ve organizasyon hizmeti.
 • Sağlıklı Yaşam Danışmanınız: Giyim ve SPA aktivite takipleri, promosyon önerileri.
 • Lezzet Danışmanınız: Trend mekanlar ve çok özel restoran önerileri.
 • Kültür ve Sanat Danışmanınız: Etkinliklerle ilgili bilgiler ve rezervasyon desteği.

Uzman Kapınızda
Cep telefonunuz bozuldu ancak sorunun ne olduğunu bilmiyorsunuz ve uğraşacak vaktiniz mi yok? Ya da yeni bir cep telefonu aldınız ve tüm ayarlarınızı sizin için yapacak birine mi ihtiyacınız var? Turkcell Platinum, Turkcell hattınız ve cep telefonunuzla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik desteği, adresinize kadar gelerek sağlar. Üstelik dilerseniz cep telefonunuzun arızası giderilinceye kadar size yedek bir telefon temin eder. Bu servis şimdilik yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya'da geçerlidir.
Sihirli Kart
Turkcell Platinum, sizin için özel olarak tasarlanmış bir avantaj programı da sunuyor. Sihirli Kart, anlaşmalı noktalarda sahip olduğunuz ayrıcalıklarınızın size sunulmasını sağlayan özel bir karttır. Sihirli Kart’ınız, mağazaların kasalarında bulunan okuyuculardan geçirildiğinde birçok anlaşmalı seçkin markada size özel ayrıcalık ve indirimlerden yararlanabileceksiniz.
Platinum ve Gold arasındaki fark nedir?
Turkcell Platinum Paketinde, Turkcell Gold Paketinden farklı olarak Size Özel Müşteri Temsilcisi Hizmeti, Ücretsiz Concierge Servisi ve Sihirli Kart avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların bulunmadığı Turkcell Gold Paketine göz atmak için tıklayınız…

Dosyalar sayfasına dönmek için tıklayınız