Vestel Venus V5 KılıfVestel > Venus V5
Vestel Venus V5 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Vestel Venus V5 Uyumlu Kılıflar

Vestel Venus V5 modeline uygun 14 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Vestel marka telefonlarınızı en güzel kılıflarla buluşturarak çok daha eğlenceli bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz. İncelediğiniz sayfada Vestel Venus V5 kılıf modelleri yer alıyor. Telefonunuzun ses çıkışı ve kamera yeri gibi tüm tasarımı ile birebir uyumlu olarak üretilmiş olan kılıflar cihaza kendi stilinizi yansıtmanız için de uygundur. Sizlere her tarza uygun çok sayıda degrade kılıf tasarımlarına da göz atma imkanı sunuyoruz. 

Metalik görünümden hoşlananlar için dizayn edilen şık tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Telefonunuzun diğer aksesuarlarını ve fonksiyonlarını kullanmanıza engel olmayan Vestel Venus V5 kılıfları ile cihazınızın kullanım ömrünü uzatmanız mümkün olabilir. Cihazınıza kolaylıkla takabileceğiniz bu tasarımlar arasında açık renk tonları, koyu renk tonları ve pastel tonlar da bulunuyor. 

Sadece model değil, renk seçiminizi de zevklerinize göre yapabilirsiniz. Yeni dizayn edilen ve başka adreslerde bulmakta zorlanacağınız kılıf modellerini de sizlere bu sayfada sunuyoruz. Bu sayede telefonunuza kişisel bir görünüm kazandırırken aynı zamanda özgün bir duruş almasını da sağlamış olacaksınız. 

Lekelenme, çatlama, kırılma gibi istenmeyen durumlarda karşı cihazınıza tam bir koruma sağlayan ultra koruma telefon kılıflarına mutlaka göz atın. Su geçirmeyen kılıf modelleri de özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyabileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. MobilCadde avantajlarından da faydalanarak zengin model çeşidi yelpazesi ve uygun fiyatlar eşliğinde telefonunuzu muhteşem bir kılıfla buluşturun. Beğendiğiniz modelleri sepetinize hemen atın.  

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz