Vestel Venus V3 5040 KılıfVestel > Venus V3 5040
Vestel Venus V3 5040 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Vestel Venus V3 5040 Uyumlu Kılıflar

Vestel Venus V3 5040 modeline uygun 72 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Akıllı cep telefonu piyasasında son dönemlerde adından sıkça söz edilmeye başlanan Vestel’in giriş segment telefonlarından olan V3 5040, dört çekirdekli 1.3 GHz Qualcomm Snapdragon 212 işlemci ve 1 GB RAM özelliği ile göz dolduruyor. Peki bu özel telefonu düşürmelerden, çiziklerden ya da darbelerden nasıl korumayı planlıyorsunuz? Eğer bir fikriniz yoksa, MobilCadde.com’un sayısız Vestel Venüs V3 5040 aksesuarı seçenekleriyle tanışmadınız demektir.

Kılıflar, hassas bir yapıda olan bu akıllı cihazlar korumak için en etkili yollardan biridir. Ancak kılıfların bir diğer özelliği de birbirinden farklı tasarım; renk ve desenleri sayesinde Vestel Venüs V3 5040 gibi bir telefona karakter kazandırmaktır. 

MobilCadde.com sektörde uzun yılların verdiği deneyimle hizmet veren kaliteli, şık ve zarif telefon, tablet, akıllı saat ve elektronik okuyucu kılıf ve aksesuarlarını en uygun seçeneklerle tüketiciyle buluşturur. Vestel Venüs V3 5040 kılıf ve aksesuarlar da ultra ince, silikon, yan ya da dik kapaklı, gerçek deri, yumuşak ya da sert rubber malzeme seçenekleriyle sunuluyor. 

MobilCadde’nin hızlı ve çalışkan ekibi sayesinde en çabuk şekilde kargoya verilen ürünler için uygun taksit seçenekleri, saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişler için aynı gün kargo imkanı ve 20 TL üzerine de ücretsiz kargo gibi fırsatlar da sizleri bekliyor.  Üstelik ücretsiz iade & değişim hakkınız da her zaman geçerli. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz