Vestel Venus 5530 KılıfVestel > Venus 5530
Vestel Venus 5530 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Vestel Venus 5530 Uyumlu Kılıflar

Vestel Venus 5530 modeline uygun 77 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Akıllı telefon modellerine kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz kılıf tasarımlarını sizlere cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Kategorilermiz içerisinde farklı dizaynlar eşliğinde hazırlanmış olan Vestel Venus 5530 kılıf modelleriyer alıyor. Telefonunuzu hafif darbelere ve çizilmelere karşı koruma altına alan kılıflar cihazı kendi tarzınıza göre kişiselleştirmek için de kullanılabiliyor. 

Kategorimiz içerisinde telefonunuza uygun, gizli mıknatıslı ve pencereli deri kılıf modelleri de mevcut. Farklı renklerde dizayn edilmiş olan deri kılıf modelleri kapağını açmadan da telefonunuzun üst ekranını görmenizi sağlıyor. Çanta içerisinde de telefonunuzun ekranının çizilmesini önleyen bu tasarımları uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz. 

Cüzdan formunda hazırlanmış olan ve yine telefonun her iki yüzeyini de kapatan kılıflar da seçenekleriniz arasında mevcut. Dilerseniz çanta kılıf formunda olan ve hem çanta hem de cep telefonu kılıf olarak kullanılabilen modellere de yönelebilirsiniz. Spor ya a egzersiz yaparken telefonunuzun her daim gözünüzün önünde olmasını ağlayacak spor kol bandı şeklindeki kılıf modellerine de göz atın. 

Koşu yaparken dahi kullanabileceğiniz bu kılıflar telefonunuzun ekranını dilediğiniz zaman görmenizi de sağlıyor. Spor ya da koşu gibi egzersizler sırasında telefonunuzu kolunuzda değil belinizde taşımanızı sağlayacak bel bandı telefon kılıfları da inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında mevcut. 

Su geçirmeyen özel yapısı ile telefonunuzu havuzda ve denizde dahi kullanmanızı sağlayacak Vestel Venus 5530 su geçirmeyen kılıf modelleri yüz güldüren fiyatlar eşliğinde satın alabileceğiniz tasarımlar arasında bulunuyor. Geniş bir renk seçeneği yelpazesi sunarak dilediğiniz renkte kılıfları kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Tüm kılıf modelleri üst düzey kaliteye sahip ve uzun süre kullanım şansı sunuyor. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz