HTC U11 KılıfHtc > U11
HTC U11 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

HTC U11 Uyumlu Kılıflar

HTC U11 modeline uygun 67 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Renkli ya da desenli, sade ya da gösterişli onlarca farklı telefon kılıfnı sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Tamamı kaliteli ve tamamı kullanışlı olduğundan kategorimiz içerisinde yer alan farklı HTC U11 kılıf modelleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Geniş bir model ve renk seçeneği sunuyor, aradığınız kılıf modelini alternatif renk ve modeller eşliğinde incelemenizi sağlıyoruz. 

HTC U11 kullanıcıları için özel olarak dizayn edilmiş olan telefon kılıfları arasında dayanıklı olmasıyla tercihlerin odak noktası haline gelen silikon kılıflar da yer alıyor. Farklı renklerde silikon kılıfları hem parlak hem de mat bir duruş sergileyen modeller arasından seçilebilir. Kategorimiz içerisinde spor yaparken kullanım için hazırlanan el bandı, kol bandı ya da bel bandı şeklindeki kılıf modelleri de bulunuyor. 

Özel yapısı sayesinde tüm kol ölçülerine uyum sağlayabilen bu modeller koşu gibi spor aktiviteleri esnasında telefonunuzu güvenli şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. Bir yandan spor yaparken diğer yandan telefonunuza gelen çağrılara yanıt verebilir ya da telefonunuz üzerinden kulaklıkla müzik dinleyebilirsiniz. Hem kendiniz hem de HTC U11 kullanan yakınlarınız için hediye olarak da tercih edebileceğiniz spor kılıf modelleri en çok tercih edilen renk seçeneklerine sahip. 

Cüzdan şeklindeki kılıflardan hoşlananları da unutmadık! İçerisine cep telefonunuzun yanı sıra farklı malzemelerinizi de koyabileceğiniz bu modeller telefonun arka yüzeyi ile beraber ekranının da çizilmelere karşı koruma altına alınmasını sağlayabiliyor. Bu bakımdan çantada telefon taşıyanlar için ekranını da koruyan kılıflar daha ideal bir seçim olabiliyor. En uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri gibi avantajlardan faydalanarak siz de beğendiğiniz kılıf modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz