HTC U Ultra KılıfHtc > U Ultra
HTC U Ultra modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

HTC U Ultra Uyumlu Kılıflar

HTC U Ultra modeline uygun 44 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

HTC telefonlarının sağlam ve dayanıklı olduğu, yıllardır bilinen bir gerçektir. Bu nedenle de HTC kullanıcıları, yıllarca aynı telefonu kullanabilir. Fakat telefonunuz dayanıklı diye de, kendi haline bırakmamalısınız. Gerekli koruma önlemlerini almalı, çizik ve kırıklardan korumalısınız. Bu koruma önlemini de, telefonunuza uygun bir HTC U Ultra kılıfları alarak sağlayabilirsiniz.

HTC U Ultra akıllı telefonuna sahipseniz, sizin için çok özel ve güzel kılıf önerilerimiz olacak! Kişiye özel telefon kılıflarımızın, size hitap edeceğinden eminiz.

Sitemizde, sizin gibi değerli ve özel müşterilerimiz için hazırlanmış özel kılıf tasarımları yer alıyor. Bu kılıf tasarımlarının tamamını inceleyerek, kendinize en çok hitap edeni seçin. Ve bu tasarıma küçük dokunuşlar yaparak, kılıf kendinize özel hale getirin. Bunun için size çok fazla bir iş düşmüyor, merak etmeyin! Yapmanız gereken tek şey; kılıflar üzerinde yer alan sayıları ya da yazıları kendinize uyarlamak! Bazı tasarımlarımızda renk değişikliği de yapabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla kendinize özel hale getirdiğiniz kılıf modelini beğenirseniz, anında sipariş verebilirsiniz.

Kendiniz için ya da sevdikleriniz için bu kılıflardan alabilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Fakat bu kılıflardan herhangi birini beğenmediyseniz, değer verdiğiniz birisi için daha özel bir hediye düşünüyorsanız; onun için özel bir tasarım yapmaya ne dersiniz? Bu da oldukça basit! 

Öncelikle sevdiğiniz kişinin hoşuna gidecek bir resim ya da fotoğraf belirleyin. Ve bu görüntüyü sitemize yükleyin. Biz de, yüklediğiniz bu görüntüyü HTC U Ultra kılıf modeli olarak düzenleyelim. Eğer oluşan bu kılıf sevdiğiniz kişiye hediye etmek isterseniz, hiç vakit kaybetmeyin. Zira oldukça hoş bir hediye olacaktır!

“Mobilcadde.com” olarak; kendi modellerimizle de, sizin tasarlayacağınız modellerle de; her zaman yanınızdayız!

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz