Honor 7X KılıfHonor > 7X
Honor 7X modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Honor 7X Uyumlu Kılıflar

Honor 7X modeline uygun 50 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefonunuzu daha uzun süre kullanmak ve yeni görünümünü daha uzun süre muhafaza etmesini sağlamak için kaliteli bir kılıfla buluşturmanız kafi! Kaliteli kılıfa sahip olmak için de sizlere sunduğumuz Honor 7X kılıf modellerine göz atmanız yeterli olacak. Sizlere bu tasarımları gayet cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede beğendiğiniz tasarıma hemen sahip olabilirsiniz. Sekiz çekirdekli ve Kirin 659 işlemcisine sahip bu muhteşem cihazla harikalar yaratmak için aradığınız birçok aksesuar burada.

Bu arada yaz tatillerinde telefonunuzun ıslanacağı endişesinden de kurtulabilirsiniz. Çünkü Honor 7X kılıfları arasında su geçirmeyen modeller de mevcut. Üstelik telefonunuza gelen aramaları görebilir ve aynı zamanda farklı renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Su geçirmeyen kılıf modellerinden istisnasız herkes temin etmeli! Kapaklı kılıfları da mutlaka incelemenizi öneririz. 

Telefonunuzun ekranını da çizilmeye karşı koruyan kapaklı kılıflar beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayacak bir kaliteye sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda silikon malzemeden üretilen ve esnek yapısı ile dikkat çeken ürün modellerini de tercih edebilirsiniz. Sizlere hem şeffaf hem de renklendirilmiş silikon kılıf modellerine bir arada göz atma imkanı sunuyoruz. 

Bisiklet kullanıcıları ise kol bandı şeklinde dizayn edilen kılıf modellerine yönelebilir. Bu tasarımlar şık duruşları ve kullanışlı olmaları ile beğeni alıyor. Siz de bu özel tasarımlar arasından dilediğinizi seçerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan beğendiğiniz tüm kılıf modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Siparişinizi kısa zamanda tarafınıza ulaştıracağız. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz